Týniště – N. Bydžov B 4:1
Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „Všechno podstatné se vlastně odehrálo už v prvním poločase. Dá se říci, že jsme měli trvalou převahu, ale situaci si zbytečně zkomplikovali tím, že jsme inkasovali gól a prohrávali. Naštěstí se nám v závěru poločasu podařilo čtyřmi rychlými brankami skóre otočit a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.Po změně stran jsme již pouze kontrolovali průběh a spíš šetřily síly na středeční náročné pohárové utkání v Broumově. Jsem rád, že nás nevydařený úvod zápasu nezlomil a nakonec jsme po zásluze zvítězili."

Vladimír Blažej, asistent trenéra RMSK Cidlina Nový Bydžov B: „Domácí nám předvedli fotbalovou výchovu v duchu Igora Hnízda, když nám během sedmi minut nastříleli čtyři góly. Po každém z nich jsme jen mohli říci – děkujeme. Týniště mělo od počátku držení míče daleko vyšší a z toho plynoucí velkou převahu, kterou jsme eliminovali do 39. minuty. Pak se nám do poločasu doslova sesypal střed pole a obrany. V druhé půli se velmi slušné utkání jenom dohrávalo a žádný tým už neměl vyloženou šanci."

Hořice – Rychnov 2:2
Josef Vydra, vedoucí mužstva Jiskra Hořice: „Za dnešní výkon a vývoj zápasu musíme být rádi za bod. Hosté byli lepší a naše hra se zlepšila až když jsme šli do deseti. Poté jsme bojovností urvali alespoň bod."

Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „V krásném fotbalovém prostředí a na perfektně připraveném hřišti jsme s domácí Jiskrou odehráli velmi pěkný fotbal. Pro nás je remíza spíše ztráta dvou bodů, protože jsme do 53. minuty byli lepším mužstvem. Šancí jsme si vytvořili dostatek, ale bohužel proměnili pouze dvě. Po vyloučení domácího Kočího jsme přestali pracovat a hlavně bojovat, domácí naopak dali do hry všechny síly a po zásluze vyrovnali."