Radek Jehlička, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Zápas se hrál na výborně připraveném travnatém hřišti. V prvním poločase nám vázla kombinace a měli jsme problémy s přechodem na travnaté hřiště.

Po přestávce jsme jsme se zlepšili a vytvořili jsme si hodně gólových příležitostí. Naše výhra byla zasloužená."
Další výsledky – 16. kolo: Olympia Hradec Králové B – FK Pardubice B 2:5, Česká Třebová – Vysoké Mýto 2:0, Nové Město nad Metují – Dvůr Králové nad Labem 8:2, FK Náchod – RMSK Cidlina B 9:2.

1. Pardubice B  14  0  2  56:18  42
2. V. Mýto         10  2  4  52:28  32
3. Č. Třebová   9  1  6  53:37  28
4. Náchod          8  4  4  46:33  28
5. Nové Město   8  2  6  49:33  26
6. Rychnov n. K.  6  1  9  27:43  19
7. Dvůr Králové  4  4  8  27:39  16
8. Cidlina B   4  3  9  22:44  15
9. Olympia HK B   4  2  10  42:61  14
10. Žamberk/Let. 2  3  11  23:61    9

Krajská soutěž  dorostu
finále  – 1. kolo:
Stěžery –  Týniště n. O. 1:5  (Hiršl – Ráček, 27. Matoušek, 74. Doleček, 76. Hladík, 80. Kunc), Rozkoš/Česká Skalice – Bílá Třemešná 3:5, Skřivany –  Hostinné 1:2, Vysoká/Třebeš – Kopidlno 8:3.

1. Vysoká/Třebeš  1  0  0  8:3  3
2. Týniště n. O.   1  0  0  5:1  3
3. B. Třemešná  1  0  0  5:3  3
4. Hostinné   1  0  0  2:1  3
5. Skřivany   0  0  1  1:2  0
6. Rozkoš/ČS  0  0  1  3:5  0
7.  Stěžery   0  0  1  1:5  0
8.  Kopidlno  0  0  1  3:8  0

Krajská soutěž dorostu
skupina o pořadí 2 – 1. kolo:
Meziměstí/Teplice – Vamberk/Doudleby nad Orlicí 2:1  (Hampl, Kochánek –  Hostinský), Janské Lázně – Slatina/Javornice 2:1 (Gurský z pen., Pour – Hrabák), Velké Poříčí – Babí 2:1, Úpice – Rudník 2:1.

1. Meziměstí/Teplice  1  0  0  2:1  3
2. Velké Poříčí   1  0  0  2:1  3
3. Janské Lázně  1  0  0  2:1  3
4. Úpice   1  0  0  2:1  3
5. Rudník  0  0  1  1:2  0
6. Slatina/Javor.  0  0  1  1:2  0
7. Babí  0  0  1  1:2  0
8. Vamberk/Doud.  0  0  1  1:2  0

Krajská soutěž st. žáků – finále
1. kolo: Týniště n. O. – Dobruška/Opočno 0:1 (Rada), Černilov – Javorka 1:4, Nová Paka/Stará Paka –  Hronov/Police 2:1, Olympia Hradec Králové – Dvůr Králové nad Labem 1:0.

1. Javorka   1  0  0  4:1  3
2. N. Paka/S. Paka   1  0  0  2:1  3
3. Olympia HK   1  0  0  1:0  3
4. Dobruška/Opočno  1  0  0  1:0  3
5. Hronov/Police  0  0  1  1:2  0
6. Týniště n. O.  0  0  1  0:1  0
7. Dvůr Králové  0  0  1  0:1  0
8. Černilov  0  0  1  1:4  0

Krajská soutěž st. žáků – o pořadí
1. kolo: RSCM Rozkoš – Vamberk/Doudleby 6:1 (Pácalt 2, Formánek 2, Palata, Novotný  – Ptáček), Hostinné – Meziměstí/Teplice 0:7, Hořice – Třebechovice 3:8. 

1. Meziměstí/Teplice  1  0  0  7:0  3
2. Třebechovice   1  0  0  8:3  3
3. RSCM Rozkoš   1  0  0  6:1  3
4. Jičín   0  0  0  0:0  0
5. Hořice   0  0  1  3:8  0
6. Vamberk/Doud.   0  0  1  1:6  0
7. Hostinné  0  0  1  0:7  0