Přepychy – Deštné 2:3
Fakta – branky: 21. R. Čtvrtečka, 86. Kinzel – 40. Kaplan, 70. vlastní, 73. Kánský. Rozhodčí: Nožka. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Přepychy: Krunčík – L. Čtvrtečka (83. M. Zilvar), Kollár, R. Čtvrtečka (46. Kárník), Kupka – Kovaříček (72. Sedlák), Žid, Blažej, Rathouský – Placák, Kinzel. Deštné v O. h.: Sýkora – Lanta, Prouza, Kánský, Kaplan – Hochmann (72. Novák), Umlauf (83. Vilímek), Zatloukal (60. Kostadinovski), Drapák – Kříž, Tuček (67. Kouba).
Miroslav Pavel, prezident SK Přepychy: „V domácím prostředí jsme chtěli naplno bodovat. První půlhodina nebyla z naší strany vůbec špatná, dali jsme branku a mohli ji i pojistit, ale bohužel do šatny jsme inkasovali vyrovnávací gól. Druhý poločas jsme herně ani takticky tradičně nezvládli a inkasovali jsme dva zbytečné góly. V závěru se nám podařilo snížit krásnou brankou Pepíka Kinzela do šibenice, ale na vyrovnání nám už nezbyl čas. Hosté vytěžili z minima maximum a zaslouženě si vezou tři body."
Petr Cejnar, vedoucí mužstva TJ Sokol Deštné v Orlických horách: „Poslední zápasy se nám herně moc nevydařily, a proto jsme dnes do hry dali více nasazení a odvezli jsme si zaslouženě tři body."

České Meziříčí – Provodov 1:2
Fakta – branky: 78. Kozák – 43. Khun, 50. Bensch. Rozhodčí: Bečvář. ŽK: 5:7. ČK: 0:1 (86. Tolda po 2 ŽK). Diváci: 200. Poločas: 0:1. České Meziříčí: Frynta – Kubíček, Provazník, Kozák, Kupka (67. Borecký) – Krajňák (81. Miroslav Slezák), Hovorka, Hlavsa, Ježek – Lukáš Havel (60. Lukáš Baše), Rezek (75. Brouček).
David Horký, vedoucí mužstva FC České Meziříčí: „Vytváříme si spoustu brankových příležitostí, ale naše koncovka je žalostná. Jinak nemáme hráčům co vytknout. Utkání se moc nepovedlo hlavnímu rozhodčímu, který zejména ve druhém poločase udělal ze zápasu bramboračku."

Dobruška B – Machov 2:0
Fakta – branky: 25. J. Macek, 28.P. Effenberk. Rozhodčí: Kubálek. ŽK: 3:4. Diváci: 65. Poločas: 2:0. Dobruška B: Veverka  – M. Jelen, P. Effenberk, Tojnar, Jarkovský – Kováč, Štětina, J. Zrzavý, Hrnčíř  – J. Macek, V. Malý.
Milan Jirásek, trenér TJ Dobruška B: „Úvodní šanci soupeře dobře vyřešil brankář Veverka. Během čtyř minut se nám podařilo proměnit naše dvě šance v góly, které rozhodly o našem zaslouženém vítězství v nepříliš pohledném utkání."

Hronov – Opočno 2:4
Fakta – branky: 13. Šťavík, 27. Kubeček – 7., 42. a 65. L. Jelen, 73. O. Přibyl. Rozhodčí: Michal Říha. Diváci: 88. Poločas: 2:2. Opočno: Franc – Lukášek, Petr, K. Polák, Škrabal – Pfeifer (46. Skalický), Trubač, T. Přibyl  (65. Hradecký), Vondřejc – Jelen, O. Přibyl (83. Tláskal).
Jan Jánský, trenér TJ Spartak Opočno: „Vstup do zápasu se nám vydařil, už v 8. minutě jsme šli po brance Jelena do vedení. Domácím hráčům se podařilo otočit dvěma brankami průběh zápasu ve svůj prospěch. Závěr zápasu patřil opět nám a ve 41. minutě Jelen svoji druhou brankou zařídil, že jsme šli do kabin za nerozhodného stavu 2:2. Od začátku druhého poločasu jsme byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali. Odměnou nám byla v 65. minutě třetí branka Jelena a v 74. minutě přidal hlavou čtvrtou branku O. Přibyl. V závěru zápasu jsme měli hru pod kontrolou, soupeře jsme pustili pouze do jediné šance, domácí v 82. minutě nastřelili břevno a následnou dorážku vykopával Petr z prázdné branky. Chtěl bych hráčům poděkovat za bojovný výkon, který nám zaslouženě přinesl tři body."
Vamberk – Černíkovice 1:2
Fakta – branky: L. Flekr z pen. – J. Nosek 2. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 5:4. ČK: 1:0 (54. Khun). Diváci: 89. Poločas: 0:2. Vamberk: M. Ferebauer – M. Vidlička (77. J. Handl), J. Dostál, M. Pavelka, L. Flekr – P. Šponar,  J. Luňáček, A. Kuhn, O. Dostál  – D. Hamerský (46. A. Chochola), T. Králík (79. Halamka O.). Černíkovice: J. Dušek – Vrba (67. Stodůlka), Hrouda, Víteček, J. Hanuš – D. Hanuš, J. Nosek, Vik, Mňuk, Kopecký – Pauker.
Jan Souček, asistent trenéra Baník Vamberk: „Z naší strany došlo k podcenění soupeře, který toho dokonale využil a do přestávky si vytvořil dvougólové vedení. Paradoxně naše mužstvo začalo hrát fotbal podle pokynů trenéra po vyloučení našeho hráče. Hosté si však svojí hrou ze zabezpečené obrany vítězství již nedali vzít."
Josef Cejpek, trenér TJ Sokol Černíkovice: „Náš zatím nejlepší výkon. Musím tým pochválit za předvedenou hru. Mužstvo bezezbytku splnilo taktické pokyny, které jsme si před zápasem stanovili. Všichni hráči pracovali na sto procent. Moc nám pomohl výtečně chytající Honza Dušek, který nám přišel pomoci, jelikož oba brankáři jsou zranění. Gólově se dvakrát prosadil výborně hrající Jakub Nosek. Velice dobře pracovala obranná řada zkušeně vedená Markem Hroudou. Záložní řada odvedla obrovské penzum práce při narušování ofenzivních aktivit soupeře a následných rychlých protiútocích. Na hrotu z nezměrnou bojovností pracoval Petr Pauker. Škoda jen chyby za stavu 2:0 ve středu hřiště, kdy jsme následně museli faulovat v pokutovém území a soupeř nařízenou penaltu proměnil. Takto jsme se museli strachovat o výsledek až do samého závěru utkání."

Rychnov B – Doudleby 2:0
Fakta – branky: 30. Kameník, 76. Dapecí. Rozhodčí: Šlezingr. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Rychnov n. K. B: Vrána – Brandejs, Hofmann, Lochman, Šmol (79. Sýkora) – Samek (54. Mondík), Polívka, F. Stieber, O. Stieber – Kameník (57. Řehák), Dapecí (85. Jedlinský). Doudleby n. O.: Matoušek – Matěj Mazura, Krmaš, Říčař, Lyer (72. Mareš) – S. Dudek, Kotyza, Marek Mazura, Hudousek – Vidlička, Souček (46. M. Kráčmer).
Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B: „Po nevydařené pohárové středě jsme ukázali našim lepším spoluhráčům, že jsme zkušenější a zaslouženě vyhráli."
Jan Čermák, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Po výhře v pohárovém utkání s rychnovským A mužstvem jsme očekávali těžký zápas, což se potvrdilo. Soupeř byl tentokrát nad naše síly, přesto jsme si v závěru utkání vytvořili několik šancí a sahali po bodu."

Albrechtice – Předměřice 4:0
Fakta – branky: Hořínek 2, Kuzma, Janeček. Rozhodčí: Stejskal. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Albrechtice nad Orlicí: Šklíba – L. Velíšek, Zeman, Pavlas,  Barták – O. Velíšek (46. Chvojan), Kuzma (68. Moravec), Jaroš, Janeček (80. Pauk) – Duha (78. Brandejs), Hořínek.
Rostislav Kchop, trenér SK Albrechtice nad Orlicí: „Zatím naše nejpovedenější utkání. Chválím zejména obrannou činnost týmu za v podstatě bezchybný výkon. Ač jsme dali soupeři čtyři branky, tak vzhledem k tomu, kolik jsme si vypracovali šancí, mělo být skóre vyšší. Přesto samozřejmě panuje spokojenost. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích Stejskal, Bednář, Hlaváč."

Borohrádek – Smiřice 1:3
Fakta – branky: 65. M. Horák – 10. Bednář z pen. 58. a 76. Církva.  Rozhodčí: Špáta. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (66. Búta). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Borohrádek: Bačina – Uhnavý (46. J. Čermák), M. Horák (79. Brendl), Vojnar, Moravec – A. Čermák, J. Matějus, P. Matějus, Jedlička – Liška (65. R. Sazima), Svatoň.
Antonín Čermák, vedoucí mužstva TJ Lokomotiva Borohrádek: „První poločas byl vyrovnaný, převážně se hrálo ve středu hřiště. Hosté se ujali vedení v desáté minutě  z pokutového kopu, naše šance zůstaly nevyužity. Druhá část utkání byla ve znamení naší mírné převahy, ale branku vstřelili opět hosté po chybě v naší obraně. Podařilo se nám snížit na 1:2 gólem M. Horáka. Vzápětí by po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč Búta a naše převaha se tím ještě zvýraznila. Přes několik šancí se nám vyrovnat nepodařilo, naopak hosté po rychlém brejku skórovali potřetí. Vrhli jsme vše do útoku, ale naše příležitosti likvidoval hostující brankář, kterému jednou pomohly obě tyče jeho branky. Vyhrálo šťastnější, nikoliv lepší mužstvo