Kostelec - Týniště 5:1

Pavel Krupka, trenér FK Kostelec nad Orlicí: „První poločas se nám moc nepovedl, byli jsme trošku nervózní. V druhé půli ale hráči plnili přesně to, co jsme si řekli a poločas odjezdili. Takhle by měli hrát celou dobu a myslím si, že mají šanci být úspěšní."

Radek Hrubý, trenér SK Týniště nad Orlicí: „První poločas přinesl oboustranně nezáživný fotbal. Úvodní inkasovaný gól jsme domácím darovali, když jsme nebyli důrazní při odkopu. Po přestávce jsme nastoupili s cílem nepříznivý vývoj zvrátit. Příliš se nám však nedařilo a když už jsme se přece jen dostávali do hry, přišla naše hrubá chyba a druhá obdržená branka. Ta prakticky rozhodla o osudu celého utkání. Potom už to bylo z naší strany špatné a hráči soupeře chodili sami na branku a přidali další góly."

Dobruška - Č. Kostelec 3:1

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška: „Na obou stranách chybělo několik hráčů ze základu, ale lépe jsme se s tím vypořádali my. Kromě třech vstřelených gólů jsme měli i další šance. Pomohla nám branka v 9. minutě a ve druhé půli fakt, že náš brankář chytil penaltu. Hosté měli sice v poli víc míč pod kontrolou, ale fotbal se hraje na góly. Naše vítězství je zasloužené. Jsme rádi, že jsme potvrdili výhru z Jičína."

Trutnov B - Rychnov 1:4

Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Do Trutnova jsme jeli s odhodláním konečně bodovat, což se nám nakonec podařilo a jsme za to rádi. Od začátku zápasu byla znát nervozita a obava o konečný výsledek. Po obdržené brance jsme přidali a nejprve Valášek do poločasu vyrovnal, aby jsme ve druhém zásluhou Pohla a dvakrát Jedlinského zápas dotáhli do vítězného konce. Utkání řídila přesně a hlavně kvalitně trojce rozhodčích." (dr, mk, hl)