Rychnov hrál se Solnicí bez branek

Rychnovsko/Okresní přebor - Ze souboje FC Rokytnice – Borohrádek vyšli lépe hosté. Voděrady porazily Deštné C.

24.8.2009

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

Voděrady – Deštné C 1:3
Branky: Brandejs Pavel – Prouza Jan, Drapák Petr, Zatloukal Lukáš. Rozhodčí: Fišer. ŽK 0:1. Diváků 80. Poločas: 1:2.

Dobré – Dobruška B 0:1
Branky: Malý Vítězslav. Rozhodčí: Fišer, Matuška, Kerhat. ŽK 0:2 . Diváků 100. Poločas:0:0.

Lípa n. O. – Černíkovice B 3:0
Branky: Horák Martin, Jícha Pavel, Kolář Bohuslav. Rozhodčí:Mucha, Knapek, Procházka. ŽK 0:1. Diváků 100. Poločas: 2:0.

FC Rokytnice – Borohrádek 1:2
Branky: Ďoubek Michal – Sazima Radek, Čermák Jakub.. Rozhodčí: Serbousek, Kerhat. ŽK 0:1. Diváků 40. Poločas: 0:1.

Kostelecká Lhota – Zdelov 4:4
Branky: Faltys Daniel 2, Jelínek Přemysl z penalty, Jakubec Petr ml. – Sehnal Zdeněk 2, Nyč Jaroslav, Zábraha Petr.. Rozhodčí: Serbousek, Dostálek. ŽK 3:2. Diváků 100. Poločas: 2:2.

Petrovice – Žďár n. O. 3:1
Branky: Karkula Petr 2, Filip Radek – Moravec Josef. Rozhodčí: Nedvídek, Morávek, Jehlička. ČK 0:1 /Kafka Luboš/. Diváků 150.

Rychnov B – Solnice 0:0
Rozhodčí: Šolc, Moravec, Kohoutek. Hrálo se bez karet. Diváků 51. Domácí si zaslouží pochvalu za bojovnost. Ve druhém poločase Solnice zatlačila domácí k jejich brance.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 29. srpna: Dobruška B – Lípa n. O. 14.00, Deštné C – Solnice, Žďár n. O. – Rychnov B, Zdelov – Petrovice, Černíkovice B – FC Rokytnice, Voděrady – Dobré vše 17.00.

Neděle 30. srpna: Borohrádek – Kost. Lhota 17.00 (mch, mh)

24.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
Souboj na síti.

Vítězný tým Ruce v bok byl suverénní, neztratil ani bod

Do konce týdne mají z Úprkovy ulice zmizet zákazové značky.
3

Řidiči si oddychnou. Do Úprkovy ulice se vrátí auta již příští úterý

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Rybár: „Snad začíná nová série"

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Dostal gól čtyři minuty před koncem duelu s Libercem. Tyler Redenbach, bývalý Pardubák v dresu Bílých Tygrů, zakončil únik precizně. Dalo se s tím něco dělat? „Dalo se to chytit,“ usmál se po zápase Patrik Rybár.

Ve zkratce: Hasiči získali nový defibrilátor

Rychnovsko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Výjezdová jednotka hasičů v Kostelci nad Orlicí získala do zásahového vozidla automatizovaný externí defibrilátor. Hasiči tak budou moci rychleji v Kostelci a okolí poskytnout pomoc osobě postižené náhlou srdeční zástavou do příjezdu posádky Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje.

„Rozhodla naše nekvalita," přiznal kapitán

Praha, Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Podruhé v řadě natáhl kapitánskou pásku - a podruhé dovedl tým k remíze na hřišti soupeře. Hradecký záložník Milan Černý nebyl po plichtě 1:1 na hřišti pražské Olympie ve druhé fotbalové lize zrovna nadšený.