V závěrečném kole si to o udržení v elitní soutěži okresu rozdají Voděrady s rezervou Černíkovic. Jistotu nemají ani Přepychy B.

OKRESNÍ PŘEBOR

Albrechtice – Solnice 1:2
Branky: Strnad Miloš – Olejarz Stanislav 2, Kubec Tomáš. Rozhodčí: Jedlinský, Leimer, Matuška. ŽK 5:2.Diváků 100. Poločas: 0:3.

Žďár n. O. – Přepychy B 2:1
Branky: Brzokoupil Milan 2 – Žid Lukáš. Rozhodčí: Rada, Nedvídek, Nosek. ŽK 4:3, ČK 1:0 (Lebeda Zdeněk). Diváků 70. Poločas: 1:1.

Kost. Lhota – Petrovice 3:2
Branky: Andrýs Miloš 2, Faltys Daniel – Říha Petr, Repš Milan. Rozhodčí: Šolc, Procházka, Knapek. ČK 1:1 (Novák Luděk – Dusbaba Libor). Diváků 60. Poločas: 1:1. Zbytečně nervózní utkání s vyloučenými na obou stranách.

Dobré – Zdelov 3:3
Branky: Pašta Petr 2, Dostál Jan – Jiruška Miroslav, Komárek David, Hamerský Jakub. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 2:3. Diváků 140. Poločas:2:3.

Voděrady – Borohrádek 2:1
Branky: Hanuš Jiří, Vostoupal Richard – Matějus Jan. Rozhodčí: Leimer, Jedlinský, Morong. ŽK 0:2. Diváků 60. Poločas: 2:1.

Rokytnice – Černíkovice B 0:0
Rozhodčí: Provazník, David, Morávek. Diváků 90. ČK 1:0 (Presbruchý Radek). Posílený hostující tým si přijel pro bod a také si jej odvezl.

Rychnov B – Lípa n. O. 1:1
Branky: Vrána Jan – Horák Milan. Rozhodčí: Veselík. Diváků 50. Poločas: 0:0. Obě branky padly až ve druhém poločase. Domácím fotbalistům se podařilo vyrovnat těsně před závěrečným hvizdem.

1. Albrechtice 17 5 3 53:25 56
2. Borohrádek 16 1 8 59:30 49
3. Zdelov 13 6 6 56:28 45
4. FC Rokytnice 12 6 7 42:33 42
5. Lípa n. O. 11 8 6 44:34 41
6. Petrovice 11 5 9 33:38 38
7. Žďár n. O. 9 7 9 32:28 32
8. Rychnov B 8 8 9 32:28 32