Vrchlabí – Přepychy 5:4
Fakta – branky:  8. Votoček, 10., 35., 39. a 63. P. Kraus – 22. a 65. Žid, 24. Kovaříček, 50. Prát. Rozhodčí: Liebisch. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 4:2.  Přepychy: Kučera – Čtvrtečka, Žid, Vostoupal, V. Jelen – Chudý, Kovaříček, Kollár, J. Prát – L. Sedlák.

Kraus Pavel, asistent trenéra FC Vrchlabí: „Hosté nastoupili na začátku utkání v devíti lidech, což se projevilo na naší koncentraci na zápas. Sice jsme měli herní převahu, ale podcenění několika situací nás stálo zbytečné branky. Utkání jsme nakonec dovedli do vítězného konce.

Miroslav Pavel, trenér SK Přepychy: „Byl jsem zklamán přístupem hráčů k poslednímu utkání sezony. Oslovil jsem jich celkem devatenáct a ani jeden z nich nechtěl hrát, buď z pracovních či jiných důvodů. K zápasu jsme odjeli s torzem, úvodních 23. minut zápasu jsme odehráli pouze v devíti hráčích a inkasovali dva góly. Po příjezdu Kollára jsme vyrovnali na 2:2, ale domácí do přestávky přidali další dva góly. Po přestávce se nám dvakrát podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, ale to bylo vše. Škoda, že Chudý neproměnil alespoň jednu ze svých třech tutovek. Hráče, kteří nastoupili, musím pochválit, odvedli maximální výkon. Po utkání jsem měl dobrý pocit jako bychom vyhráli."