Rychnovsko - Výsledky dohrávaných utkání v okresních fotbalových soutěžích.

23.4.2010

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

Okresní přebor - II. třída

Voděrady - Dobruška B 0:5
Branky: Malý Vítězslav 3, Petr Lukáš, Forejtek Dominik. Rozhodčí: Moravec. Diváků 30. Poločas: 0:1.

Okresní III. třída

Doudleby B – Lukavice 2:1
Branky: Schod Radek, Dvořák Petr – Pross Roman. Rozhodčí: Fišer. ČK 0:1 (Zimmer Jakub). Diváků 40. Poločas: 1:1.

Přepychy B – Křivice 4:4
Branky: Jelen Jiří 2, Merganc Lukáš, vlastní – Svoboda Josef 2, Štěpán Lukáš, Matouš Miroslav. Rozhodčí: Hradský.

Okresní IV. třída

Opočno B - Javornice B 3:1

Branky: Šafář Michal, Schejbal Michal, Škrabal Miroslav – Šrefl Martin. Rozhodčí: Kohoutek. Diváků 38. Poločas: 2:0.

Dobré B - Solnice B 1:1
Branky: Poul Jiří – Kubec Jiří. Rozhodčí: Valášek. ŽK 2:2. Diváků 30. Poločas: 0:0.

Olešnice - Lípa n. O. B 6:0
Branky: Novotný Jaromír ml., Musil Pavel, Novotný Jaromír st., Duchatsch Jiří, Šopík Radek z penalty, Ksandr Jan ml. Rozhodčí: Dostálek. Diváků 20. Poločas: 1:0. Jasná převaha domácího týmu.

Okresní přebor starších žáků

České Meziříčí – Voděrady 1:2
Branky: Szorád Vladimír – Řehák Lukáš, Brich Marek. Rozhodčí: Záliš. ŽK 1:0. Diváků 30. Poločas: 0:0.

Volby 2017: Kompletní výsledky z Rychnovska

Rychnovsko - Kompletní výsledky parlamentních voleb ze všech měst a obcí v okrese:

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Rychnov nad Kněžnou - V Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou se v pondělí 23. října od 17.30 hodin uskuteční Večer plný krásy a splněných přání, který připravila přední česká kosmetička Vlasta Libotovská.

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Hradec Králové - Když na začátku srpna dalo po prohlídce kbelské zkušebny leteckých motorů vedení Hradce Králové zelenou projektu Evropského centra vývoje, výzkumu a výroby moderních turbovrtulových leteckých motorů na hradeckém letišti, čekali investoři ještě na posouzení krajského úřadu.