Nejvyšší okresní fotbalová soutěž měla na programu předposlední podzimní kolo.

Tahák v Lukavici skončil nerozhodně 2:2 a v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté z Častolovic, kteří uhájili pozici lídra soutěže. Druhá Javornice zásluhou gólu Jaroslava Krunčíka si odvezla tři body z Křivic. Zdelov porazil třígólovým rozdílem Přepychy a vyhoupl se na třetí příčku průběžné tabulky.

Sousedský duel v Kostelecké Lhotě po remíze 1:1 dospěl k penaltovému rozstřelu, v němž uspěli hráči rezervy Kostelce nad Orlicí. Hráči B-týmu Českého Meziříčí se v Petrovicích konečně dočkali první letošní výhry. Stínem 13. kola byly čtyři červené karty. Dvě obdržela Rokytnice, po jedné Zdelov a Přepychy.

Lukavice – Častolovice 2:2
P. K. 1:3
Fakta – branky: 50. Voltr Jan, 60. Kalousek Miroslav – 56. Přikryl Tomáš, 87. Vik Tomáš. Rozhodčí: Jaroš Daniel – Roleček Jan, Záliš Martin. ŽK: 1:6. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Křivice – Javornice 0:1
Fakta – branky: 56. Krunčík Jaroslav. Rozhodčí: Jindáček Milan – Nosek Milan, Nosek Martin. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Rokytnice – Žďár 2:2
P. K. 3:5
Fakta – branky: 27. Bellan Roman, 65. Hůlka Lukáš – 60. Moravec Josef, 67. Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Jedlinský Miroslav, Valihora Jaromir. ŽK: 5:2. ČK: 2:0 (74. Kaška Martin, 80. Stoklas Jakub). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Zdelov – Přepychy 3:0
Fakta – branky: 3. Dostálek Richard, 13. Cvejn Michal (pen.), 78. Komárek David. Rozhodčí: Jakubec Petr – Moravec Miroslav, Nedvídek Miroslav. ŽK: 0:2. ČK: 1:1 (75. Dostálek Richard – 75. Lukášek Václav). Diváci: 40. Poločas: 2:0.

Petrovice – Č. Meziříčí B 1:2
Fakta – branky: 56. Lukášek Tomáš – 61. Hrudík Petr, 73. Ježek Ondřej. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Špaček Ladislav, Valihora Jaromir. ŽK: 2:2. Diváci: 72. Poločas: 0:0

K. Lhota – Kostelec B 1:1
P. K. 3:5
Fakta – branky: 75. Bulavcsjak Milan – 33. Sejkora Ondřej. Rozhodčí: Steklík Lukáš – Mucha Milan, Nosek Martin. ŽK: 1:2. Diváci: 95. Poločas: 0:1.

Borohrádek – Deštné 4:2
Fakta – branky: 15. Matějus Jan, 50. a 75. Matějus Pavel, 63. Brendl David – 23. Kujal Lubomír, 67. Kříž Patrik. Rozhodčí: Záliš Martin – Prokeš Jiří, Knapek Jaroslav. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:1.