V souboji s výběrem ze San Marina včera Češi nezopakovali tři dny staré střelecké hody proti Bosně. Ačkoliv se vedení díky trefě Kejzlara ujali už po sedmi minutách hry, museli o tříbodový zisk bojovat do závěrečného hvizdu. Pojistku přidal až v první minutě nastavení střídající Holec.

„Neodehráli jsme tak kvalitní zápas, jako proti Bosňanům. Možná za to mohlo počasí, možná nás ukolébala právě předchozí vysoká výhra. V každém případě proti nám stál opět kvalitní a snaživý soupeř. Pomohl nám první gól a ke třem bodů vedl znovu odbojovaný výkon všech hráčů,“ zhodnotil krátce po utkání druhé představení svých svěřenců trenér vítězného týmu Miloš Dvořák.

Česká republika - San Marino 2:0 (1:0)
Fakta – branky: 7. Kejzlar, 90. (+1) Holec. Rozhodčí: Kruashvili (Albánie). ŽK: 2:5. Diváci: 200.
Česká republika: J. Vaníček – Turner, Holub, Podolník, L. Hlava – Moravec, Brich, P. Holubec (46. O. Tobiáš), Zezula – Malý (86. Vitebský), Kejzlar (69. Holec).

Další výsledek:
Maďarsko – Bosna a Hercegovina 3:2 (2:0).

Pořadí po 2. kolech zápasech:
1. Česko 6 bodů (skóre 6:0), 2. Maďarsko 6 (5:3), 3. San Marino 0 (1:4), 4. Bosna a Hercegovina 0 (2:7).