Krajský přebor: Rychnovští se ve středu na Novém Hradci v 70. minutě ujali vedení, ale zápas v závěrečné čtvrthodině prohráli. Rozhodující gól padl z penalty. Doudlebským fotbalistům se poprvé podařilo vyhrát venku.

Jenže svěřenci trenérského dua Seifert – Pavel ve čtyřech z pěti zápasů na začátku sezony nastoupila na trávnících soupeře.
V neděli a ve středečním vloženém kole se přepyšští fotbalisté představili dvakrát za sebou před vlastním publikem a vyválčili šest bodů (3:0 se Lhotou p. L. a 2:1 proti Jaroměři), které je ze spodních pater vyrovnané tabulky krajského přeboru vystřelily až na šestou příčku.


Přepychy – Jaroměř 2:1

Všechny góly zápasu padly až po změně stran během pěti minut. Na druhý gól domácích Jaroměř odpověděla během minuty a zápas byl nervózní až do samotného závěru. Ernest Seifert, trenér SK Přepychy: „Byl to nesmírně náročný zápas. Základní sestava manšaftu se rodila velmi těžko. Máme řadu zranění a někteří hráči nastoupili se sebezapřením, protože jejich zdravotní stav nebyl ideální. Škoda, že jsme soupeře nechali téměř vzápětí snížit na 2:1. Byly to nervy až do konečného hvizdu rozhodčího. Smekám před hráči, skutečně bojovali příkladně. Musím přiznat, že po utkání se Lhotou jsem byla v naší kabině rušno a padala velmi ostrá slova. Dal jsem hráčům najevo, co si myslím o jejich přístupu a byl jsem už téměř rozhodnutý, že odstoupím. Ale dnes mě přesvědčili, že to může jít. Vůbec bychom se nemuseli pohybovat ve spodních patrech tabulky, vždyť v této soutěži můžou hrát mužstva od pátého místa každý s každým. Výkonnostní rozdíly jsou mezi nimi minimální a skutečně záleží jen na přístupu fotbalistů k tréninku a zápasům.“

Branky: 51. Žid, 54. Tláskal – 55. J. Michálek.


Lhota p. L. – Doudleby 0:2

Doudlebští fotbalisté dosáhli prvního vítězství na půdě soupeře v sezoně. Doposud si zvenku přivezli pouze bod za remízu v Polici nad Metují (1:1). Obě branky vstřelili hosté už do poločasu.

Branky:
17. Sršeň, 40. Mazura.


Nový Hradec – Rychnov 2:1

Rychnovští fotbalisté sehráli další vyrovnaný zápas se smolným koncem (v neděli 1:2 v Černilově). Na Novém Hradci se přitom ujali vedení po trestném kopu. Brandejsova střela byla tečovaná. Pak Rychnovští mohli svoje vedení pojistit, ale nepodařilo se. Domácí pak potrestali chybu obrany Spartaku a vyrovnali. Za stavu 1:1 běžel sám na branku hostující Brandejs, ale nedal a pak byl v šestnáctce Rychnova faulován Placák a sám postižený zvrátil výsledek ve prospěch domácích. „Naše mužstvo je nezkušené, na což doplácí především v koncovce. Šance bohužel neproměňujeme,“ uvedl vedoucí rychnovského mužstva Václav Hájek.

Branky: 78. Seifert, 86. Placák z pen. – 70. Brandejs.