Z kvarteta mužstev reprezentujících rychnovský region se tři představila na vlastním hřišti. Všechna dokázala výhodu domácího prostředí využít k bodovému zisku. Těsná vítězství si přepsaly Doudleby a Týniště nad Orlicí.

Přepychy – N. Bydžov B 2:2

Nejvýše postavené Přepychy doma remizovaly poté, co musely proti novobydžovské rezervě dotahovat dvougólovou ztrátu. Oba přepyšské góly vstřelil střídající Kašpar, který nahradil zraněného Rejchrta, když už jeho spoluhráči prohrávali 0:2.
Branky: 43. a 52. Kašpar - 3. Podolník, 31. Komárek.

Doudleby – Česká Skalice 2:1

V Doudlebách padly všechny tři branky utkání během úvodní čtvrthodiny. Na gól hostů z první minuty odpověděli domácí trefami Schoda a Vydareného. Velešov bodoval ve třech utkáních v řadě (předtím 3:3 s Olympií a 3:1 ve Lhotě pod Libčany).
Branky: 11. Schod, 14. Vydarený – 1. Suchánek.

Týniště nad Orlicí – Police nad Metují 1:0

Týnišťského trenéra Radka Hrubého musel potěšit fakt, že jeho svěřenci po debaklu v Novém Bydžově (1:6) dokázali potřetí v sezoně udržet čisté konto.
Branka: 44. Sikora.

Broumov – Rychnov nad Kněžnou 3:0

Rychnovský Spartak udržel bezbrankový poločas, ale po změně stran třikrát inkasoval. Po porážce opustil horní polovinu tabulky. Rozdílem lepšího skóre ho předstihl právě Broumov.
Branky: 46. a 90. Možný, 67. Kotyza.