Šlágrem kola 21. kola byl souboj dvou nejníže postavených mužstev okresního přeboru. Poločas vyhrál předposlední Domašín, ale rezervě Černíkovic se výsledek po přestávce podařilo dvěma góly zvrátit a poprvé v sezoně vyhrát!

Zdelov - Borohrádek 1:6

Branky: Kopecký Marcel – Sazima Radek, Matějus Jan, Moravec Martin, Matějíček Jan, Kučera Milan (brankář), Černý Jan. Rozhodčí: Fišer, Leimer. ŽK 1:1. Diváků 200. Poločas: 0:4. Kuriozní branku vstřelil brankář Borohrádku Milan Kučera. Podařilo se mu skórovat přímo z výkopu.

Lípa n. O. - Petrovice 1:1

Branky: Pamánek Tomáš – Lochman Petr. Rozhodčí: Kudláček. ŽK 1:4. Diváků 110. Poločas: 0:0.

Solnice - FC Rokytnice 2:3

Branky: Hartman Radek, Holub Jaroslav – Doubek Michal 2, Friedrich Tomáš. Rozhodčí: Moravec. ŽK 5:1. Diváků 50. Poločas: 0:3.

Rychnov B - Voděrady 0:0

Rozhodčí: Feichtinger, David. ŽK 2:1. Diváků 71. Domácí měli celý zápas herní převahu, kterou nedokázali vyjádřit brankově.

Žďár n. O. - Dobré 0:1

Branky: vlastní. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 1:0. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Černíkovice B - Domašín 2:1

Branky: Holoubek Jiří, Podsztavek Lukáš – Václavek Jan. Rozhodčí: Provazník, Fišer, Hlušička. Diváků 80. Poločas: 0:1. Domácí ještě nastřelili dvě tyče.

Kost. Lhota - Opočno 0:3

Branky: Jelen Lukáš 2, Reichl Lukáš. Rozhodčí: Šolc, Moravec, Knapek. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 0:2.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 23. května: Opočno - Žďár n. O., Voděrady - Solnice, 1. FC Rokytnice - Lípa n. O., Domašín - Zdelov vše 17.00.
Neděle 24. května: Borohrádek - Kostelecká Lhota, Dobré - Rychnov B, Petrovice - Černíkovice B vše 17.00. (mch, six)