Potužníkův hattrick sebral vedení Deštnému C, které dohrávalo v deseti

Rychnovsko - V sousedských derby B–týmů vyhrály zásluhou čtyř vstřelených gólů Dobruška a Kostelec.

22.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

III. třída

Lukavice – Javornice 1:1
Branky: Voltr Jan – Daníček Jiří. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 1:1. Diváků 50. Poločas: 1:1. Domácí zahodili ve druhém poločase tři vyložené šance.

Roveň – Deštné C 3:3
Branky: Potužník Pavel 3 – Netík René, Javůrek František, Veselý Lukáš. Rozhodčí: Šolc. ŽK 3:2, ČK 0:1 (Cejnar Pavel). Diváků 50. Poločas: 0:3. První polovina patřila hostům, druhou převzali domácí a úspěšně vyrovnali.

Slatina – Labuť Rychnov 2:1
Branky: Uher Lukáš, Kratochvíl Pavel – Majer Stanislav. Rozhodčí: Feichtinger. ŽK 3:1. Diváků 30. Poločas: 0:0.

Opočno B – Dobruška B 0:4
Branky: Jirásek Milan 2, Hlavsa Leoš, Macek Jan. Rozhodčí: Kohoutek, Fišer, Provazník. ŽK 2:2.Diváků 30. Poločas: 0:3.

Křivice – Přepychy B 1:3
Branky: Matička Ondřej – Klika Martin, Prát Martin, Jelen Jiří. Rozhodčí: Nosek, Feichtinger, Knapek. ŽK 1:1. Diváků 30. Poločas: 1:2.

Kostelec B – Doudleby B 4:1
Branky: Mitana Roman, Šrámek Lukáš, Pinkas Pavel, Kvasnička Vojtěch – Kopsa Jan. Rozhodčí: Provazník, Fišer. ŽK 1:1. Diváků 60. Poločas: 1:0.

Příští program – sobota 27. září: Slatina – Deštné C, Přepychy B – Roveň obojí 16.30; neděle 28. září: Javornice – Křivice 10.00, Dobruška B – Doudleby B, Opočno B – Lukavice 13.00, Labuť Rychnov – Kostelec B obojí 13.30.

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Ve Dvoře Králové přivítali hrocha. Znovu přijel z Německa

Královéhradecko, Dvůr Králové - Samec Mike přijel v úterý do Zoo Dvůr Králové, aby tu doplnil dvě stávající samice Hulu a Monu. Přijel z německého Stuttgartu i s ošetřovatelem, který mu v prvních dnech v krytém zimovišti vypomůže s aklimatizací.

Vyprodané Uffo ozářil operní mág Adam Plachetka

Královéhradecko, Trutnov /FOTO/ - Operní hvězda v Trutnově. Sólista Vídeňské státní opery Adam Plachetka zazpíval v pondělí večer před vyprodaným sálem trutnovského Uffa muzikálové melodie v rámci hudebního festivalu Trutnovský podzim.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov nad Kněžnou - Na základě informací, že v jednom objektu na Rychnovsku dochází k neoprávněnému pěstování rostlin, proběhly po předchozím zadržení tří osob na třech místech, v okolí Rychnova nad Kněžnou a Vamberka, domovní prohlídky.