Celkovým vítězem fotbalové Tip ligy se stal dlouholetý účastník naší soutěže Zdeněk Kotyza z Pekla nad Zdobnicí (st. č. RK00049), který získal 147 bodů a může se těšit na sud piva. Ceny rovněž převezmou dva medailisté – druhý Lukáš Spáčil z Ostravy a třetí Jaroslav Suchánek z Potštejna (oba 138 bodů).

Týmové soutěži od prvního kola vévodil Ticket team, jenž nasbíral celkem 393 bodů a zajistil si první cenu v podobě sudu piva.

Prosíme vítěze závěrečného kola, nejlepší trojici v celkovém pořadí a zástupce vítězného týmu, aby kontaktovali naší redakci na telefonním čísle 602 177 209 - Jana Růžičková, ohledně převzetí cen.

Barevný televizor zamíří do Machova

Královéhradecko - Jak již bylo dopředu v Deníku avizováno, v jarní části fotbalové Tip ligy se na dálku hrálo v rámci Královéhradeckého kraje o barevný televizor. Konkrétně se to týká jednotlivých vítězů pěti okresních částí. Šampionem je ten, který získal po třinácti kolech nejvyšší počet bodů. V tomto případě tuto skvělou cenu od partnera soutěže vyhrál Vítězslav Šolc starší z Machova na Náchodsku, který získal 158 bodů.

Vítězové jednotlivých okresů – Rychnovsko: Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z., 147 bodů; Náchodsko: Vítězslav Šolc st., Machov, 158 bodů; Jičínsko: Alois Dejl, Jičín, 113 bodů; Trutnovsko: Josef Vydra, Hořice v P., 102 bodů; Hradecko: Lenka Taichmanová, Prasek, 98 bodů.

Výsledky zápasů 13. kola

 1. Vysoká – Rychnov (6:2) 1
 2. Hořice – Kostelec (1:0) 1
 3. Týniště – Sobotka (0:3) 2
 4. Úpice – Dobruška (0:3) 2
 5. Lípa – České Meziříčí (7:3) 1
 6. Častolovice – Vamberk (1:4) 2
 7. Albrechtice – Třebechovice (2:3) 2
 8. Velké Poříčí – Opočno (7:2) 1
 9. Předměřice – Doudleby (1:4) 2
10. Česká Skalice – Malšovice (4:3) 1

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 56 gólů.

Konečné pořadí

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 13 147
RK0058 Lukáš Spáčil, Ostrava 10 138
RK0056 Jaroslav Suchánek, Potštejn 10 138
RK0055 Pavel Marek, Rychnov n. K. 13 135
RK0002 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 10 135
RK0090 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 10 135
RK0021 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 10 135
RK0008 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 133
RK0081 Martin Nosek, Solnice 13 132
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 10 132

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0047 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 10 127
RK0019 Lukáš Beran, Týniště n. O. 13 126
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 10 126
RK0092 Pavel Konvalinka, Vamberk 13 123
RK0073 Miloš Šenkýř, Dobruška 13 123
RK0027 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 123
RK0010 Milan Koleno, Dobruška 10 120
RK0038 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 7 120
RK0014 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 7 120
RK0089 Luboš Kratěna, Opočno 7 118

HET LIGA (21. – 30. místo)
RK0006 Jan Hellinger, Dobruška 10 117
RK0070 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 10 117
RK0042 Jiří Prokeš, Náchod 4 117
RK0076 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 114
RK0072 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 112
RK0026 Jiří Budula, Týniště n. O. 13 111
RK0020 Vlado Beran, Týniště n. O. 10 111
RK0091 Iva Nosková, Polom 7 111
RK0032 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 13 108
RK0015 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 13 108

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0041 Josef Plachetka, Houdkovice 10 108
RK0007 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 108
RK0080 Pavel Nosek, Solnice 19 107
RK0050 František Pašta, Solnice 7 105
RK0071 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 104
RK0078 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 13 102
RK0046 Radek Hanuš, Ještětice 13 102
RK0005 Dominik Hellinger, Dobruška 10 102
RK0013 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 10 102
RK0034 Jan Koblic, Vamberk 7 102

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0022 Dominik Sedlák, Zdelov 7 102
RK0086 Aleš Kupka, Čánka 7 101
RK0037 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 99
RK0023 František Vlasák, Zdelov 10 99
RK0084 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 7 99
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 13 98
RK0061 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 13 96
RK0045 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 13 96
RK0031 Martin Koblic, Vamberk 10 96
RK0018 Zdeňka Procházková, Jílovice 10 96

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0057 Josefa Suchánková, Potštejn 10 96
RK0017 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 96
RK0004 Lucie Šmídová, Dobruška 1 96
RK0035 Jan Koblic ml., Vamberk 13 93
RK0044 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 13 93
RK0054 Pavel Marek, Javornice 10 93
RK0025 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 4 93
RK0079 Radek Horák, Dobruška 10 91
RK0065 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 10 90
RK0060 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 10 90

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0029 Václav Procházka, Týniště n. O. 10 90
RK0043 Václav Vaněček, Houdkovice 10 87
RK0009 Petr Hellinger, Dobruška 7 87
RK0068 Jiří Fišer, Týniště n. O. 7 86
RK0085 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 4 85
RK0053 Bohumil Kotyza, Vamberk 0 85
RK0074 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 84
RK0064 Míša Filipová, Rychnov n. K. 4 84
RK0033 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 10 81
RK0048 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 81

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0030 Michal Procházka, Týniště n. O. 1 81
RK0024 Jakub Sedlák, Zdelov 7 79
RK0062 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 0 79
RK0016 Ladislav Procházka, Jílovice 10 78
RK0040 Václav Vaněček st., Houdkovice 10 78
RK0039 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 78
RK0082 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 76
RK0028 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 10 75
RK0067 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 10 75
RK0087 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 4 75

PRALESNÍ LIGA (81. – 92. místo)
RK0059 Jaroslav Suchánek, Choceň 1 70
RK0083 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 70
RK0036 Milena Koblicová, Vamberk 7 66
RK0077 Bohuslav Šolín, Val 0 66
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 7 65
RK0069 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 62
RK0012 Petr Kain, Dobruška 4 60
RK0011 Michal Kain, Dobruška 4 54
RK0063 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 0 54
RK0094 Milan Nosek, Solnice 7 51
RK0075 Roman Izák, Opočno 1 30
RK0093 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 12

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (93. místo)
RK0066 Marcela Urbanová, Kostelec n. O. 0 -3

Pořadí týmů:

Ticket team 30 393
Konečáci 33 372
Rumcajs Ole 30 330
Rakeťáci 27 328
Matadors Týniště 24 327
Šipkaři 21 315
Houdkovice team 24 303
Trávník 24 297
Sibiř 33 285
Zdelováci 24 280
Lukavice team 36 276
Prochteam 27 270
Krajka 27 261
Bandaska 21 246
Dukla 18 234