Dobré – Deštné C 1:2
Branky: Dostál Tomáš – Kaplan Kamil, Zatloukal Marek. Rozhodčí: Nedvídek, Knapek, Müller. ŽK 2:1. Diváků 120. Poločas: 1:1.

Lípa n. O. – Voděrady 2:1
Branky: Kolář Bohuslav z penalty, Barták Martin – Široký Kamil. Rozhodčí: Slezák V., Provazník, Šolc. ŽK 0:2. Diváků 100. Poločas: 1:0.

FC Rokytnice – Dobruška B 3:0
Branky: Dušek Adam 2 z pokutových kopů, Chudý Pavel. Rozhodčí: Nedvídek, Serbousek, Müller. ŽK 0:1. ČK 0:1 (Malý Vítězslav). Diváků 80. Poločas: 0:0.

Kost. Lhota – Černíkovice B 3:1
Branky: Faltys Daniel, Chaloupka Tomáš, Andrýs Miloš – Podstávek Dominik. Rozhodčí: Valášek, Dostálek. ŽK 4:1. Diváků 60. Poločas: 2:1. Domácí ve vyrovnaném utká〜ní po přestávce výhru pojistili.

Petrovice – Borohrádek 0:8
Branky: Moravec Martin 2, Čermák Jakub 2, Matějus Pavel, Matějus jan, Čermák Antonín, Sazima Radek. Rozhodčí: Serbousek, Fišer, Morong. Diváků 70. Poločas: 0:5. Borohrádek se pomstil za vyřazení v poháru i s úroky.

Rychnov B – Zdelov 1:1
Branky: Kučera Ivan – Nyč Jaroslav. Rozhodčí: Moravec, Slezák V., Procházka. ŽK 3:2. Diváků 90. Poločas: 0:1. První poločas dirigovali hru hosté. Ve druhém poločase domácí ožili, ale jediné, čeho dosáhli, bylo vyrovnání.

Solnice – Žďár n. O. 6:1
Branky: Kubec Tomáš 2, Holub Jaroslav 2, Zaňka David, Vacek Michal – Bílek Jan z penalty. Rozhodčí: Riesner, Frič, Homolová. ŽK 2:2. ČK 0:1 (Moravec Josef). Diváků 50. Poločas: 4:0.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 12. září: Deštné – Žďár n. O., Zdelov – Solnice, Voděrady – 1. FC Rokytnice vše 17.00.

Neděle 13. září: Dobruška B – Kostelecká Lhota 16.00, Borohrádek – Rychnov nad Kněžnou B, Černíkovice – Petrovice, Dobré – Lípa nad Orlicí vše 17.00. (mch, six)