Rychnov B – Častolovice 2:2

P. K. 2:3

Fakta – branky: 20. Bažo Kosmas, 44. Hillebrand Jakub – 56. Novák Zdeněk, 89. Brandejs Jan. Rozhodčí: M. Nedvídek – M. Moravec, J. Valihora. ŽK: 2:3. Diváci: 81. Poločas: 2:0. Rychnov n. K. B: Vojka – Bárta (87. Kočnar), Hanyk, Kubec, Franz – Hillebrand, Ullrich, Polívka, Drašar – Suchánek, Bažo. Častolovice: Junek – Kuhn (80. Lorenc), Novák, Kánský (46. Duzbaba) – Bartoš, Slavík, Suchý, T. Přikryl, Mráz – J. Brandejs, M. Brandejs.

Rychnovští šli v prvním poločase do dvougólového vedení. Častolovicím se podařilo po přestávce zkorigovat a minutu před koncem vyrovnal Jan Brandejs. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější svěřenci trenéra Miroslava Přikryla a převzali z rukou předsedy Okresního fotbalového svazu Miloše Židíka pohárovou trofej.