Remízové utkání Javornice B - Dobruška B (4:4) rozhodl až penaltový rozstřel, v němý byli úspěšnější domácí. Hostující útočník Lubomír Veverka se blýskl hattrickem. V dalším duelu „béček“ ve Vamberku nastříleli hostitelé Českému Meziříčí čtyři góly. Fotbalisté Voděrad vyhráli v Dobrém a přezimují na třetím místě.

Rychnov B - Doudleby B 8:1
Fakta – branky: 29., 45., 65. a 84. Jedlinský Jakub, 55. Müller Filip, 59. Hillebrand Jakub, 66. Holoubek Jiří, 70. Jedlinský Jan – 25. Mazura Michal. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Steklík Lukáš, Machačová Tereza. ŽK: 0:2. Diváci: 35. Poločas: 2:1.

Javornice B - Dobruška B 4:4, pen. 5:4
Fakta – branky: 31. Kráčmer Jakub, 60. a 78. Bárta Jan, 80. Krejčí Adam – 6., 53. a 89 (pen.) Veverka Lubomír, 67. Bartoš Petr. Rozhodčí: Jedlinský Jakub – Jedlinský Miroslav, Vrána Jan. ŽK: 0:3. Diváci: 55. Poločas: 1:1.

Dobré - Voděrady 1:2
Fakta – branky: 50. Dostál Jan – 36. Koráb Jakub, 48. Falta Tomáš (pen.). Rozhodčí: Reichl Petr. ŽK: 4:2. Diváci: 99. Poločas: 0:1.

Vamberk B - Č. Meziříčí B 4:0
Fakta – branky: 18. Dostál Ondřej, 22. a 75. Hlaváč Ondřej, 50. Müller Radek. Rozhodčí: Špaček Ladislav. ŽK: 2:2. Diváci: 65. Poločas: 2:0.

Slatina - Roveň 3:0
Fakta – branky: Střelci: 19. Čižinský Jan, 22. Hubek Petr, 38. Svoboda Filip (pen.). Rozhodčí: Vrána Jan. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0.