Deštné – Rychnov 1:4
Fakta – branky: 15. Drapák – 25,. 58. a 65. Počtýnský, 66. vlastní. Rozhodčí: Kout. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Deštné v O. h.: Vých (55. Cejnar) – Sýkora, Kánský, Lanta, Rudolf – Kříž, Kaplan, Drapák, Tuček – Kouba (65. Fidler), Vilímek (46. D. Krupka). Rychnov n. K.: Syrový – Pups, Kubec, Bárnet, L. Brandejs – O. Stieber (72. J. Brandejs), Semerád, Trejtnar, Jedlinský (80. Pazderník) – Počtýnský, Valášek.

Doudleby –  Dobruška  5:0
Fakta – branky: 22. St. Dudek, 27. Hudousek, 50. Kráčmer, 69. P. Matoušek, 80. Marek Mazura. Rozhodčí: Jehlička. Diváci: 60. Poločas: 2:0.  Doudleby n. O.: T. Matoušek (78. Gärtner) – Krmaš – Chára (76. M. Teplý), Lyer, Mareš (55. Matěj Mazura) – Souček (65. P. Matoušek), Kotyza, Marek Mazura, St. Dudek – Hudousek, Kráčmer. Dobruška:  Šenkýř – Horák – Petr, Jarkovský (46. Šotola), Jelen – Bohuňovský, Junek, Hrnčíř, Hubáček (60. Štětina) – Jirák, Malý (75. Krahulec).

Albrechtice – Kostelec 2:6
Fakta – branky: Hořínek 2 – Švandrlík 2, Krejčí 2, Řehák, J. Šrámek. Rozhodčí: Horský. Poločas: 2:2. Albrechtice n. O.:  Šklíba (46. Daněk) – Chvojan (46. Brandejs), Zeman, Pavlas, Barták –  Kuzma, L. Velíšek, Sršeň, Duha (46. O.Velíšek), Moravec – Hořínek. Kostelec n. O.: Lohnický (46. Vavřinec) – Scholze, Klapal, Kozel (46. Krejčí), L. Šrámek – Plocek (46. Mitana), Řehák, Cvejn (20. Bulavcsjak), Mlynář – Švandrlík, J. Šrámek.

Provodov – Ohnišov  9:6
Fakta – branky: Kuneš 4, Macek 3, Bensch, Müller –  Nožka 4, Macháček, Krpata. Rozhodčí: Buchta. Ohnišov: Pecka – Kupka, Fetter, Balek, Ryšavý – Krpata, Macháček, Kratěna, Fiedler – Nožka. Hosté do  utkání nastoupili pouze o 10 hráčích a posledních 15 minut dohrávali jen v devíti.
Borohrádek – Černilov  2:4
Fakta  – branky: P. Matějus z pen., Liška – Šrámek 2, Čapek 2. Rozhodčí: Vašata. Poločas: 1:2. Borohrádek: Bačina – P. Matějus, Moravec, T. Sazima, A. Čermák – Spejchal (60. Vašata), J. Čermák, Liška, J. Matějus – Brendl (60. R. Sazima), Voříšek (60. Kašpar).

Vamberk – Častolovice  3:2
Fakta – branky: P. Šponar 2, Šrom –  T.  Přikryl, Sehnal. Rozhodčí:  Bednář st. Poločas: 2:0. Vamberk: Vídeňský – O. Halamka, J. Kotyza, Kuhn, Vidlička – O. Dostál, Flekr (65. Handl), J. Luňáček, Richtr (78. P. Luňáček) – Králík, Šrom (P. Šponar). Častolovice: Junek – Beneš (65. Karásek), Lorenc (35. Michera), Lux, Dvořák (85. Jedlička) – Cvejn, T. Přikryl, Brandejs, Bílek – Sehnal, Koblása.

Černíkovice – Přepychy  3:1
Fakta – branky: D. Hanuš, J. Hanuš, P. Holoubek – Kovaříček. Rozhodčí: Kos. Diváci:50. Poločas: 1:1.

Opočno – Třebechovice  0:3
Fakta –  branky: Hruška, A. Horák, D. Vích. Rozhodčí: Pavel Vítek. Poločas: 0:1.

České Meziříčí – Slavia HK  1:6
Fakta – branky: Rezek – Derner 3, Lán, Linhart, Brázda. Rozhodčí: Hlavsa. Poločas: 0:1.