Provodov – Rychnov B 3:2
Fakta – branky: 42. Vejprava, 51. a 70. Khun – 26. Jedlinský, 85. Lochman.

Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:2. Diváci: 320. Poločas: 1:1. Rychnov n. K. B: Vrána – Pohl, Mondík, Brandejs (51. Kotek), Lochman – Nosek, Handa (60. Polívka), Dapecí, Jedlinský – F. Stieber (82. Mondík), Počtýnský (71. Müller).
František Kotek, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B: „Vrchol soutěže jsme bohužel prohráli, ale doufám, že jsme přispěli svým výkonem ke kvalitě samotného utkání. Gratuluji Provodovu k prvnímu místu v tabulce a k postupu do I. A třídy. Na závěr chci poděkovat všem našim hráčům i všem lidem, kteří nám pomáhali, za celou sezonu, kterou musíme opět hodnotit jako úspěšnou."

Doudleby – Deštné 1:2
Fakta – branky: 76. Kráčmer – 34. Matula, 71. L. Zatloukal. Rozhodčí: Styblík. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Doudleby n. O.: Gärtner – Krmaš – Scholze, Lyer, Matěj Mazura (88. Kozák) – Souček, Kotyza, Marek Mazura, Kopsa – Kráčmer, R. Schod. Deštné v O. h.: Cejnar – Novák (75. Fidler), Hochmann, Vítek, Vávra (41. Netík) – M. Zatloukal, Krupka, Drapák, L. Zatloukal – Umlauf, Matula.

Jan Čermák, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Cílovou rovinku jsme nezvládli a od 29. 9. jsme poprvé v mistrovském zápase odešli poraženi (když nepočítám kontumační výsledek pro administrativu). Je pravdou, že každá série jednou končí. Bohužel, pro nás v nejnevhodnější okamžik. Ač zklamán posledním dvojutkáním, tak převládá pozitivní pocit, že se nám povedl krásný soutěžní ročník. Teď přijde nejtěžší okamžik, připravit se na příští sezonu. Udržet motivaci, kádr a chuť pokračovat v nastoupené cestě.

Odpočívejme, bavme se a těšme se, vždyť je na světě tak krásně…"
Petr Cejnar, vedoucí mužstva TJ Sokol Deštné v Orlických horách: „V posledním zápase sezony jsme vyhráli. I když domácí byli ve hře lepší,  v koncovce nebyli schopni nebezpečněji ohrozit brankáře. Naopak naše produktivita byla stoprocentní."

Dobruška B – Smiřice 4:2
Fakta – branky: L. Petr, Hašek, P. Effenberk, Macek – Fof, Růžek. Rozhodčí: Hrušková. Hráno bez karet. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Dobruška B: Veverka – P. Effenberk (55. Tojnar), Horák, L. Petr, Slánský – Štěpán (60. Hrnčíř), Štětina, Junek, Macek (82. T. Krahulec) – Jirásek, Hašek (65. Michl).

Milan Jirásek, trenér TJ Dobruška B: „Poslední zápas sezony se má vyhrát, natož pak poslední zápas trenérské kariéry. Nám se to naštěstí podařilo a udělali jsme tak úspěšnou tečku za trochu nepovedenou druhou polovinou jarní části soutěže. Hráčům i vedoucímu mužstva Oldřichu Hulcovi bych chtěl poděkovat za společně strávené roky a popřát jim hodně zdraví a štěstí na hřišti i v životě."

Hronov – Albrechtice 5:0
Fakta – branky: 54. a 76. Valtera, 67. a 69. Danihel, 72. Rojšl. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:3. Diváci: 88. Poločas: 0:0. Albrechtice n. O.: Králík – Duha (46. Moravec), Chvojan, Jaroš, Pavlas – Kajn, Zeman, Janeček, Sychra – Sršeň, Hořínek.
Petr Bartoš, vedoucí mužstva SK Albrechtice nad Orlicí: „Soupeř byl lepší. Hlavně ve druhém poločase nás jednoznačně přehrával a zaslouženě vyhrál."

Černíkovice – České Meziříčí 1:7

Fakta – branky: 73. D. Hanuš – 19. Ježek, 32. David Frynta z pen., 39. Krajňák, 45+1. Hovorka, 78. Petr Tomášek, 81. Lukáš Havel, 83. Provazník. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:4. Černíkovice: D. Holoubek Víteček, Brandejs, Bárta, Vrba – Kučera, Mňuk, Stodůlka, O. Stieber – J. Hanuš, D. Hanuš (73. Jedlinský). České Meziříčí: Frynta – Slánský, Kozák, Jan Tomášek, Čiháček – Provazník, Hovorka (61. Lukáš Havel), Hlavsa, Ježek (55. Aleš Kupka) – Lukáš Baše (73. Petr Tomášek), Krajňák (80. Rezek).

Josef Cejpek, trenér TJ Sokol Černíkovice: „Neproměňování šancí, kupení chyb a když se k tomu přidá 100% využití šancí soupeře, tak zápas nemohl dopadnout jinak než dopadl. Omlouvám se našim divákům, že si tohle museli s námi vytrpět."

Milan Mikušík, trenér FC České Meziříčí: „V utkání se nám povedly pěkné akce, z kterých jsme si vypracovali gólové šance, které jsme proměnili. Myslím si, že naše vysoké vítězství je zasloužené. Domácí se snažili hrát kombinační fotbal, bohužel pro ně selhali v koncovce. Děkuji hráčům za přístup v jarní části sezony."
Opočno – Borohrádek 2:2
Fakta – branky: 58. T. Přibyl, 76. Pfeifer – 40. J. Matějus, 90. Bílek. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (70. P. Matějus po 2 ŽK). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Opočno: Effenberk  –  Skalický, Petr, Školník, Škrabal  –  Jelen, Musil  –  Trubač (81. K. Polák), T. Přibyl, Vondřejc (76. Tláskal) –  Pfeifer. Borohrádek: Kučera – Pitra, T. Sazima ( 79. R. Sazima), J. Čermák, J. Matějus – P. Matějus, Sodomka, Uhnavý, Bílek – Brendl ( 57. Moravec ), A. Čermák.

Jan Jánský, trenér TJ Spartak Opočno: „V posledním zápase sezony jsme se chtěli s domácími diváky rozloučit vítězstvím. Začátek zápasu nám nevyšel podle našich představ, spoustu akcí jsme řešili dlouhými nakopávanými balóny do pokutového území, bez výsledného efektu. S přibývajícími minutami se naše hra i pohyb po hřišti zlepšily a přicházely i vyložené brankové příležitosti, ale bohužel jsme z nich pouze třikrát orazítkovali brankovou konstrukci.

V závěru poločasu šel soupeř po přímém volném kopu do vedení. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem a brankami T. Přibyla a Pfeifera jsme otočili skóre na naší stranu. Soupeř se dostával do našeho pokutového území pouze sporadicky dlouhými nakopávanými balóny. Závěr zápasu jsme bohužel takticky nezvládli a po zbytečné chybě v pokutovém území tak přišli o tři body.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony v jarní sezoně."
Antonín Čermák, vedoucí mužstva TJ Lokomotiva Borohrádek: „Do desáté minuty jsme dvakrát nebezpečně z brejků zaútočili, ale finální přihrávky nám nevydařily. Od této chvíle domácí převzali iniciativu a po střelách z dálky trefili dvakrát tyčku. Další jejich střelu vytěsnil náš gólman na břevno. Ve 40. minutě jsme se po trestném kopu J. Matějuse ujali vedení.

Druhý poločas probíhal za velké snahy Opočna o vyrovnání. Skóre se měnilo po naší chybě v rozehrávce a rychlém brejku v 58. minutě – 1:1. V 70. minutě nám rozhodčí vyloučil P. Matějuse a domácí přesilovku využili, když v 76. minutě střelou z dálky otočili výsledek na 2:1. V závěru utkání  jsme vrhli všechny síly do útoku a v 90. minutě Bílek vyrovnal. Chtěl bych všem hráčům za letošní sezonu poděkovat. Hlavní cíl jsme splnili, ale stále máme co zlepšovat."

Vamberk – Machov 5:0
Fakta – branky: Chochola, Kotýza, Röhrich, J. Luňáček, Vašátko. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 0:4. ČK: 1:1 (68. L. Flekr – 57. M. Tichý). Diváci: 88. Poločas: 3:0. Vamberk: Sýkora – Pavelka, Vidlička, Mudruňka (60. J. Handl), Kotýza – L. Flekr, Samek (72. Halamka), Chochola, Röhrich – O. Dostál (81. P. Luňáček), J. Luňáček (68. Vašátko).

Jan Souček, trenér TJ Baník Vamberk: „Měli jsme celý zápas pod kontrolou, již v osmnácté minutě jsme vedli 3:0. Chtěl bych vyzvednout profesionální výkon rozhodčích, kdy neváhali vyloučit již za rozhodnutého stavu zápasu jak domácího, tak i hostujícího hráče."

Předměřice – Přepychy 7:1
Fakta – branky: 4., 21. a 82. Strakatý, 32. a 54. Hronek, 9. Bareš, 83. Jiroušek – 88. Blažej. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. Diváci: 77. Poločas: 4:0. Přepychy: Chudý – Tláskal, Jelen, Rathouský, Kašpar – Čtvrtečka, Sedlák, Blažej, Podstata (46. Lukášek) – Štěpánek,Kollár.
Miroslav Pavel, předseda SK Přepychy: „Přijeli jsme do Předměřic již je z povinnosti odehrát utkání, které vyznělo jasně pro domácí fotbalisty."