Svěřenci trenéra Milana Mikušíka dokázali se soupeřem držet krok jen do 37. minuty, kdy poprvé inkasovali. Hosté pak ovládli hru a přidali další čtyři branky.

Č. Meziříčí – Třebechovice 0:5
Fakta – branky: 37. Krejcar Jan, 43. Bušák David, 57. Želízko Jan, 65. Hruška David, 73. Bíl Martin. ŽK: 3:1. Diváci: 74. Poločas: 0:2. České Meziříčí: Karel Baše – Tomáš Havel, Slánský, Jan Tomášek, Jančura – Krajňák, Hovorka, Hlavsa, Čiháček – Lujáš Baše, Jakub Tomášek (72. Petr Tomášek). Třebechovice pod Orebem: Cejnar – M. Bíl, J. Lochman, D. Hruška, Krejcar (88. Szöke) – Bušák (66. R. Bíl), Věříš, Vích, Želízko – Kolínek, Šrajbr.

Milan Mikušík, trenér FC České Meziříčí: „Soupeři jsme stačili pouze do prvního gólu, do té doby to byla hra mezi šestnáctkami. Po dalších inkasovaných gólech jsme ztratili půdu pod nohama, soupeř nás přehrál a zaslouženě zvítězil." ⋌(dr)