OKRESNÍ IV. TŘÍDA

Čermná – Dobré B 8:0
Branky: Kroulík Aleš 5, Horčička Rudolf, Kubíček Miloslav, Kubias David. Rozhodčí: Morávek, Filip. ŽK 0:1. Diváků 50. Poločas: 3:0. Pěti brankami exceloval domácí kanonýr Aleš Kroulík.

Křovice – Kostel. Lhota B 3:2
Branky: Martin Miroslav 2, Fanc Lukáš – Šrám Pavel, Hejl Stanislav. Rozhodčí: Nosek. ŽK 2:4. Diváků 30. Poločas: 2:2.

Olešnice – Lípa B 1:2
Branky: Krčmarik Zdeněk – Doležal Luděk, Tulka Michal. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 1:2. Diváků 50. Poločas: 0:1. Domácí mužstvo výsledek utkání nenahlásilo.

Černíkovice C – Javornice B 4:2
Branky: Vacek Michal 2, Drbula Milan, Novák Zdeněk – Šrefl Martin, Flégl Zdeněk. Rozhodčí: Suchánek. ŽK 0:1.Diváků 50. Poločas: 3:0.

Dobruška C – Kostelec B 2:3
Branky: Odl Martin, Houser Pavel z penalty – Bartoš Vojtěch 2, Hodač Jindřich. Rozhodčí: Fišer, Matuška, Nosek. Diváků 50. Poločas: 1:3.

1. Kostelec B 10 0 3 30:15 30
2. Lípa B 9 2 3 39:19 29
3. Křovice 9 2 3 20:11 29
4. Čermná 9 0 4 33:15 27
5. Olešnice 8 0 6 33:30 24
6. Černíkovice C 5 4 5 25:23 19
7. Dobruška C 4 2 8 19:26 14
8. Javornice B 4 1 8 19:22 13