Fotbalové sváteční úterý bylo ve znamení dohrávaných zápasů jak okresních, tak krajských soutěží.

I. A třída

Broumov - Týniště 3:0

Fakta – branky: 44. Schubert, 69. Šimon, 91. Gago. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 2:4. Diváci: 190. Poločas: 1:0. Týniště n. O.: Hlaváč – Horák, Borovec (77. Vlček), Repák, J. Winkler – Forejtek, Mládek, Ráček, Bartoš – Fidra (56. Kos), Hladík.

František Kerhart, vedoucí mužstva SK Týniště nad Orlicí: „Náš celek, ač oslaben o řadu zraněných hráčů, předvedl dobrý výkon, ale svoje šance využít nedokázal. To se naopak dařilo favorizovanému domácímu celku, který zaslouženě zvítězil.“

I. B třída - skupina B

Doudleby - Solnice 1:1, pen. 3:4

Fakta – branky: 35. Marek Mazura – 65. Martin Kadavý. Rozhodčí: Nožka. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Doudleby n. O.: Gärtner – Michal Mazura (80. J. Šrámek), Krmaš, Chudý (66. Kudláček), Hostinský – Píro (73. Kopsa), Marek Mazura, Trejtnar, D. Cit (51. Šponar) – Matěj Mazura, Faltys. Solnice: Švorc – Tomeš, Rýznar, J. Kubec, Vrba (46. Gajda) – F. Kadavý, Hovorka, R. Schod, D. Hanuš – Mertlík, T. Kubec (58. M. Kadavý).

Marek Mazura, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Zápas s územní převahou hostů, na gólové šance vyrovnaný. Penalty jsou loterie.“

Martin Kadavý, trenér SK Solnice: „Herně z mého pohledu další podařený zápas, odehraný s minimálním počtem hráčů. Díky všem za bojovnost a obětavost. Za tyto atributy jsme byli odměněni v závěrečné dovednostní soutěži.“

Třebechovice - Častolovice 3:2

Fakta – branky: 43. a 65. Lochman, 62. Bíl – 42. Novák, 46. Ježek. Rozhodčí: Styblík. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Častolovice: Junek – Lorenc, Novák, Kánský, Bartoš – Slavík, Ježek, Kun, Šimerda – Duzbaba, Brandejs.

Miroslav Přikryl, asistent trenéra AFK Častolovice: „Kromě prvních deseti minut, kdy nás domácí válcovali, to bylo vyrovnané utkání. Dvakrát jsme vedli, ale ani to nám bohužel nestačilo. Utkání by slušela remíza. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích.“

Gól Jiřího Kořínka zajistil Dobrušce výhru na hřišti B-týmu Trutnova.
Bonusový bod zůstal v Olšině

Okresní přebor II. třídy

Ohnišov - Přepychy 1:6

Fakta – branky: 17. Práza Radim – 6. a 65. Hejzlar Tomáš, 9. Prát David, 58. Sedlák Lukáš, 60. Tomín Martin, 88. Nardelli Roman. Rozhodčí: Machač Libor – Moravec Miroslav, Knapek Jaroslav. ŽK: 1:0. Diváci: 56. Poločas: 1:2.

Rokytnice - Křivice 0:0, pen. 3:1

Fakta – rozhodčí: Špaček Ladislav – Reichl Petr, Tobiška Zdeněk. ŽK: 1:1. Diváci: 55.

Kostelec B - Zdelov 1:0

Fakta – branka: 87. Cvejn Daniel. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Jindáček Milan, Halamka Jakub. ŽK: 1:1. Diváci: 73. Poločas: 0:0. Hráno v Albrechticích nad Orlicí.