OKRESNÍ PŘEBOR

Opočno – Žďár n. O. 3:1

Branky: Jelen Lukáš, Přibyl Tomáš, Praus Tomáš – Šomšág Jan. Rozhodčí: Leimer, Šolc. ŽK 1:2. Diváků 80. Poločas: 2:1.

Voděrady – Solnice 4:2

Branky: Michl Josef 2, Brandejs Pavel , Plachetka Josef – Schod Zdeněk, Kubec Tomáš. Rozhodčí: Fišer, Provazník. ŽK 1:3. Diváků 100. Poločas: 3:1.

FC Rokytnice – Lípa n. O. 2:2

Branky: Štěpánek Roman, Friedrich Tomáš – Horák Martin, Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Nedvídek, Müller, Maniš. ŽK 2:1.Diváků 100. Poločas: 2:0.

Domašín – Zdelov 1:2

Branky: Václavek Jan – Cvejn Miloš, Komárek David. Rozhodčí: Hušek, Novák, Frič. ŽK 1:1. Diváků 50. Poločas: 0:2. Zasloužené vítězství hostů.

Borohrádek – Kostelecká Lhota 2:0

Branky: Čermák Jakub, Vojnar Miloň. R: Provazník, Morávek. ŽK 0:1. Diváků 120. Poločas: 0:0.

Dobré – Rychnov B 2:3

Branky: Pašta Petr, Ehl Lukáš – Mondík Tomáš, Netuka Ondřej, Stieber Filip. R: Moravec, Kerhat, Nosek. ŽK 2:3. Diváků 110. Poločas: 1:2.

Petrovice – Černíkovice B 1:2

Branky: Lochman Petr z penalty – Dušek Roman, Novák Zdeněk. R: Mucha, Knapek, Hlušička. Diváků 100. Poločas: 0:1. Domácím se podařilo pouze snížit z penalty.

Příští program:

Sobota 30. května: Domašín – Borohrádek, Zdelov – Petrovice, Lípa nad Orlicí – Voděrady, Solnice – Dobré, Rychnov nad Kněžnou B – Opočno, Žďár – Kostelecká Lhota vše 17.00.

Neděle 31. května: Černíkovice B – 1. FC Rokytnice 17.00.

1. Opočno 21 1 0 79:10 64
2. Lípa n. O. 15 5 2 64:22 50
3. Borohrádek 14 3 5 57:32 45
4. Rychnov B 10 4 8 35:34 34
5. Petrovice 6 11 5 42:36 29
6. FC Rokytnice 7 6 9 35:44 27