Okresní přebor II. třídy

Borohrádek - FC Rokytnice 3:1
Branky: Sazima Radek, Matějus Jan, Sazima Tomáš – Presbruchý Radek. Rozhodčí: Feichtinger, Nosek, Kudláček. Diváků 40. Poločas: 1:1. Domácí vyhráli zaslouženě a ještě neproměnili penaltu.

Petrovice – Voděrady 2:2
Branky: Lukášek Miroslav, Bartoš Milan – Michl Josef, Urban Vít. Rozhodčí: Šolc, Kohoutek. ŽK 2:4. ČK 0:3 (Plachetka Josef, Holoubek Stanislav, Brich Martin). Diváků 80. Poločas: 0:1. Hosté si odvezli cenný bod navzdory třem vyloučením.

Domašín – Dobré 1:2
Branky: Václavek Jan – Votroubek Miloš 2. Rozhodčí: Blažek, Dostál, Reisner. ŽK 0:1. Diváků 40. Poločas: 0:1.

Zdelov - Opočno 1:4
Branky: Kuchař Jakub – Reichl Lukáš, Musil Petr, Krištof Dušan, Tláskal Petr. Rozhodčí: Moravec, Nosek, Feichtinger. ŽK 5:1. ČK 1:0 (Jiruška Miroslav). Diváků 65. Poločas: 1:1. Vedoucí tým potvrdil podzimní neporazitelnost.

Černíkovice B - Kost. Lhota 0:1
Branky: Faltys Michal. Rozhodčí: Jedlinský, David, Matuška. ČK 1:1 (Flégl Lukáš – Jelínek Přemysl). Diváků 80. Poločas: 0:0.

Solnice - Rychnov B 0:2
Branky: Tlapák Jakub, Fajt Jiří. Rozhodčí: Slezák V., Bednář mladší, Knapek. ŽK 2:3. ČK 0:1 (Tlapák Jakub). Diváků 30. Poločas: 0:1.