Výběry OFS Rychnov nad Kněžnou kategorií U10 a U11 mají letošní Zimní halovou ligu velmi dobře rozehranou.

Mužstvu U10 patří v průběžném pořadí třetí příčka, OV U11 je ještě o jeden stupínek výš.
„V závěrečném turnaji mohou rychnovské výběry své postavení potvrdit a navázat na úspěšné vystoupení našich mužstev z minulých ročníků.

V rámci přípravy na tento turnaj se kombinované mužstvo okresního výběru ročníku 2003 a 2004 zúčastnilo Vánočního turnaje ESAB ve Vamberku, který OV vyhrál a M. Ludvík se stal nejlepším střelcem turnaje," sdělil Václav Leimer,  předseda Komise mládeže OFS Rychnov nad Kněžnou a hlavní trenér okresních výběrů.
„Na turnaj chci tímto pozvat rodiče a všechny příznivce mládežnického fotbalu, aby naše mužstva povzbudili a potvrdili, že organizátoři v Rokytnici dokáží připravit turnaj jako vždy na vysoké sportovní i společenské úrovni. Je jen škoda, že se turnaje nezúčastní mužstva OV OFS Jičín, jejichž účast znemožnil předseda OFS Jičín Jan Šotek, pod nepochopitelnou záminkou velké vzdálenosti a bezpečnosti hráčů. Tímto nepochopitelným rozhodnutím letošní ročník ZHL Královéhradeckého kraje degradoval," doplnil Václav Leimer.

Turnaj, kterého se zúčastní okresní výběry OV OFS Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Náchod a Trutnov, bude zahájen v 9.30 hodin.

Sraz nominovaných hráčů OV OFS Rychnov n. K. obou kategorií je v 8.45 hodin v hale ZŠ v Rokytnici v O. h. – náhradníci budou v případě potřeby nominováni dodatečně.
Sportovní potřeby a obuv do haly, registrační průkaz mateřského oddílu a průkaz zdravotní pojišťovny s sebou.

Po ukončení turnaje budou vyhlášeny celkové výsledky, budou vyhodnoceni nejlepší hráč, brankař a nejlepší střelec letošního ročníku Zimní halové ligy Královéhradeckého kraje.

Nominace U10
(roč. nar. 2004 a ml.)
SK Solnice: P. Krassek, T. Tomek.
Start Ohnišov: M.  Čančara.
FC České Meziříčí: P. Šichan.
Spartak Rychnov nad Kněžnou: R. Krejčí.
Baník Vamberk: A. Ferebauer, O. Tobiška, T. Málek.
Lokomotiva Borohrádek: M. Sazima.
1. FC Rokytnice v O. h.: R. Štěpánek.


Nominace U11
(roč. nar. 2003 a ml.)
SK Albrechtice nad Orlicí: M. Jaroměřský, L. Šrajbr.
Lokomotiva Borohrádek: T. Buriánek, L. Sazima.
FK Kostelec nad Orlicí: M. Ludvík.
Spartak Opočno: D. Doucek.
Spartak Rychnov nad Kněžnou: L. Gunár, L. Martínek.
Baník Vamberk: P. Diblík, Š. Dostál.
V případě nemoci nebo zranění nominovaného hráče, volejte včas na TMB 731 419 824 – V. Leimer, aby mohl být nominován náhradník.  ⋌(dr)