OKRESNÍ PŘEBOR – II. TŘÍDA

Lípa n. O. – Borohrádek 1:0

Branka: Kafka Radim. Rozhodčí: Feichtinger Jindřich, Provazník Martin, Hlušička Jaroslav. ŽK 0:2. Poločas: 0:0.

Žďár n. O. – Domašín 1:3

Branky: Dobiáš Tomáš – Václavek Jan 2, Raděj Ivo. Rozhodčí: OGS Hradec Králové. Poločas: 1:2.

Opočno – 1. FC Rokytnice 3:0

Branky: Praus Tomáš 2, Moravec Petr. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav, Leimer Václav, Müller Jiří. ŽK 0:3. Poločas: 0:0.

Solnice – Černíkovice 1:1

Branky: Jůdl Miroslav – Dušek Roman. Rozhodčí: Fišer, Provazník, Hlušička. Diváků 70. ŽK 3:2. Poločas: 0:1.

Rychnov B – Zdelov 2:1

Branky: Pirkl Jan 2 – Kopecký Marcel. Rozhodčí: Leimer, Nedvídek, Kerhat. Diváků 100. ŽK 2:2, ČK 1:0 (Mondík Radim). V prvním poločase měli mírnou převahu hosté. Domácí své vítězství vybojovali. Poločas: 0:1.

Kostelecká Lhota – Petrovice 2:1

Branky: Jakubec Petr mladší, Faltys Michal – Repš Milan, Lochman Petr, Filip Radek. R: Moravec, Nosek, Valášek. Diváků 70. ŽK 3:2. Poločas: 2:1.

Dobré – Voděrady 2:2

Branky: Dyntar Jan 2 – Krčmarik Milan, Bielik P. Rozhodčí: Šolc, Charvát, Knapek. Diváků 150. ŽK 5:3. Poločas. 1:0.

1. Opočno 16 1 0 54:7 49
2. Lípa n. O. 14 2 1 56:14 44
3. Borohrádek 10 3 4 38:21 33
4. Solnice 7 4 6 37:24 25
5. Rychnov B 8 1 8 28:30 25
6. Petrovice 5 9 3 34:29 24
7. Žďár n.O. 6 4 7 32:36 22
8. 1.FC Rokytnice 6 4 7 27:32 22