VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní „osmička“ hodnotí podzimní sezonu

Rychnovsko - Fotbalová I. B třída: nejlepším mužstvem z našeho regionu je pátá Solnice.

6.12.2017
SDÍLEJ:

Krajská fotbalová I. B třída: České Meziříčí - Solnice.Foto: Petr Reichl

Podzimní části krajské fotbalové I. B třídy - skupina B vévodí Velké Poříčí, které získalo 37 bodů. O čtyři body méně má na kontě nováček z České Skalice, jež je velkým překvapením soutěže. Na bronzové příčce přezimují Třebechovice pod Orebem.

Z osmičky týmů z Rychnovska si nejlépe vedla pátá Solnice. Pět týmů - Doudleby, Opočno, České Meziříčí, Albrechtice a Lípa - je srovnáno od sedmého do jedenáctého místa. Tabulku pak uzavírají předposlední Vamberk a poslední Častolovice.

Po skončení podzimní sezony jsme zástupcům osmi klubů z našeho okresu položili tři anketní otázky:

1. Jak hodnotíte podzimní část sezony z pohledu výkonů a umístění vašeho týmu?
2. S čím jste v klubu spokojení a naopak co vás zklamalo?
3. Co říkáte úrovni soutěže? Co vás zaujalo?

SK Solnice

Martin Kadavý, trenér:

1. S podzimní částí sezony moc spokojeni nejsme, odehráli jsme několik dobrých zápasů, ale celkově jsme chtěli mít po podzimu o pár bodů více. Prakticky celý podzim nám chyběli tři klíčoví hráči, ale kvalitní kádr, který máme, by si měl s jejich absencí poradit lépe.

2. Spokojenosti, jak jsem uvedl výše, moc není. Vyloženě jsme zklamali v Předměřicích a doma s Doudlebami. To byly naše nejslabší zápasy.

3. Myslím si, že se úroveň trošku zvedla, alespoň v naší skupině je více kvalitních týmů a s kvalitou soupeře roste i náš výkon. Zaujal mne tým České Skalice, a to zejména svým ofenzivním pojetím.

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

HLAVIČKOVÝ SOUBOJ v podání hráčů domácích Doudleb nad Orlicí (bíločerné dresy) a Albrechtic nad Orlicí.Marek Mazura, trenér:

1. S umístěním nemůžeme být spokojeni, ale odpovídá našim výkonům.

2. Vždy potěší vstřícný přístup hráčů, kteří upraví pracovní a studijní povinnosti ve prospěch týmu. Naopak několik málo jedinců stále nechápe pojem kolektivní sport a respekt ke spoluhráči. Hodně starostí v Doudlebách přináší hrací plocha a tréninkové plochy, myšlenka rekonstrukce je logická, ale…

3. Úroveň týmů, hráčů, zázemí, hracích ploch odpovídá úrovni soutěže. Nezapomínejme, že jde o nejnižší krajskou soutěž. Nemohu se smířit s upadajícím zájmem diváků o nejlevnější divadlo s největším nasazením, někteří hráči hrají na pokraji svých sil.

SK Albrechtice nad Orlicí

Jaroslav Hlušička, místopředseda FO:

1. Měli jsme za cíl určitý počet bodů, ten jsme bohužel nedosáhli a nesplnili. Proto pochopitelně nemůže být spokojenost ani z bodovým ziskem, ani s umístěním v tabulce. Domníváme se, že umístění neodpovídá možnostem našeho mužstva.

2. Jsme spokojeni s kvalitou zázemí. Potíže máme s kompletností kádru (zranění, zaměstnání, směny).

3. Z našeho pohledu se úroveň I. B třídy se oproti roku 2016 zlepšila. I když jsou týmy a okolnosti, kdy fotbal nemá logiku. A tak některé výsledky jsou naprosto nečekané.

TJ Sokol Lípa nad Orlicí

Jan Zemánek, trenér:

1. Bohužel spokojen nejsem. Čtrnáct bodů je málo. Minimálně ve dvou zápasech, kde jsme měli naplno bodovat, jsme nakonec odešli s prázdnou. Místo relativně klidného jara nás čeká tuhý boj o záchranu.

2. Spokojen jsem s nasazením hráčů při zápasech. S tím jsme v minulosti mívali potíže. Zklamáním je pro mne však úbytek fotbalovosti v našich výkonech a s tím i související ztráty zápasů, ve kterých jsme měli bodovat.

3. Úroveň je dle mého lepší než v minulých sezonách. Je to asi dáno tím, že v ní je více nováčků, kteří jsou na velmi dobré úrovni.

FC České Meziříčí

OKRESNÍ DERBY. Fotbalisté Českého Meziříčí (modrobílé dresy) přivítali na svém trávníku hosty ze Solnice.Martin Šnajdr, trenér:

1. S podzimní částí rozhodně spokojeni nejsme. Týká se to nejen výsledků, ale také výkonů. Čekali jsme, že se budeme pohybovat v horních patrech tabulky, ale naše výkony byly jako na horské dráze. To, co nám fungovalo v jarní části, na podzim bylo pryč. Přes zimu máme na čem pracovat.

2. Spokojenost může být jen s některými zápasy nebo pasážemi v nich, ale to na dobrý výsledek nestačí. Trochu mě zklamal přístup k tréninkům, kdy jsme se scházeli v minimálním počtu, což se pak projevilo v zápasech, v nichž některým chyběla především jistota na balónu. Naopak musím pochválit dorostence, kteří se svým přístupem a výkony v závěru podzimu zaslouženě protlačili do sestavy. Rozhodně ale tým má na víc, než jsme na podzim předvedli!

3. Myslím si, že úroveň nejnižší krajské soutěže jde dolů. Najdou se kvalitní zápasy, ale většina jich je hodně průměrných. Zaujala mě Česká Skalice, kterou jsem už před soutěží tipoval hodně nahoře. Má mladý perspektivní tým, ale pokud bude chtít postoupit, posílení se nevyhne.

TJ Spartak Opočno

Tomáš Přibyl, předseda FO:

1. Zpočátku sezony se nám nedařilo herně ani výsledkově. Po pěti odehraných kolech, jsme měli na kontě pouhý bod, což je opravdu málo. Vše bylo zapříčiněno zraněními klíčových hráčů a tréninkovou morálkou ostatních. Hráči se postupně začali uzdravovat a podařilo se přivést na poslední chvíli dva další, abychom doplnili kádr a zvýšili tlak na ostatní. Od doby co se toto událo, jsme prohráli pouze dvě utkání v normální hrací době, což nám nakonec přineslo šestnáct bodů po podzimní části, se kterými musíme být spokojeni.

2. Spokojeni můžeme být s tím, že jsme relativně slušně posílili tým a začali bodovat, ale samozřejmě každý sport je i o tréninku a v tom máme jako většina klubů velké rezervy, protože přístup k tréninkům je špatný. Je jasné, že hráče živí práce, ale přesto si myslím, že spousta z nich by na trénink přijít častěji mohla.

3. Dle mého názoru není moc velký rozdíl mezi krajskou I. A třídou a I. B třídou. Všude jsou tři čtyři mužstva, která jsou trochu někde jinde a dají se porazit, ale ne porážet. A pak je ten zbytek, kde každý může porazit každého, dle aktuální formy a dalších atributů.

TJ Baník Vamberk

Jan Souček, předseda FO:

1. Tragická. Deset bodů a předposlední místo, to jsme vzhledem ke kádru nečekali!

2. Se sportovním zázemím musíme být spokojeni. Myslím, že by našim hráčům mohli jiné kluby závidět, dvě travnatá hřiště, šatny, sprchy, sportovní vybavení a zařízení, hala, malá umělá travnatá plocha. Někteří hráči si toho neumějí vážit a předvádějí výkony (když dorazí), za které se musíme stydět a okupovat předposlední místo. Ještě, že máme družstva mládeže, která nám dělají radost.

3. Skoro nic mě nepřekvapilo ani nezaujalo.

AFK Častolovice

Miroslav Přikryl, trenér:

1. S podzimní sezonou spokojeni nejsme. Pouhých devět bodů je málo. Myslím si, že bychom měli okupovat vyšší příčky I. B třídy.

2. Spokojenost není bohužel na místě. Snad jen s výhrou v posledním kole. Zklamáním je tréninková účast a zranění klíčových hráčů, které se nám nepodařilo nahradit.

3. Pro nás je úroveň soutěže překvapením. Čekali jsme klidný střed tabulky a jsme poslední. Je pravdou, že některé dobře rozehrané zápasy jsme nedokázali dotáhnout k bodovému přídělu, ale na to se nehraje. Spokojeni jsme s kvalitou rozhodčích, se kterými jsme neměli žádný problém.

Tabulka po podzimu

I. B třída, skupina B:
1. Velké Poříčí 13 11  0  2  0  54:15  37
2. Česká Skalice 13 10  1  1  1  59:22  33
3. Třebechovice 13  9  3  1  0  36:16  29
4. Provodov 13  7  4  0  2  51:36  23
5. Solnice 13  6  4  2  1  26:22  23
6. Předměřice n. L. 13  6  6  1  0  28:41  20
7. Doudleby n. O. 13  4  5  2  2  25:23  18
8. Opočno 13  4  6  1  2  22:37  16
9. České Meziříčí 13  4  7  1  1  24:39  15
10. Albrechtice n. O. 13  4  8  1  0  37:44  14
11. Lípa n. O. 13  4  8  1  0  33:43  14
12. Malšovice 13  4  9  0  0  25:34  12
13. Vamberk 13  3  9  0  1  20:43  10
14. Častolovice 13  1  7  1  4  24:49   9

Autor: Leoš Dragúň

6.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 15 000 Kč Obchodní zástupci Obchodník/ice. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu a průvodního dopisu na e-mail kariera@matrix-as.cz., - ÚSO, - práce spočívá především v jednání se stávajícími zákazníky, akvizičních činnostech a uzavírání zakázek, - aktivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým věcem, - zázemí silné společnosti, motivující systém odměňování, služební notebook, telefon, automobil.. Pracoviště: Matrix a.s., 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martin Bárta, . Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 6 500 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha mycí linky. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 6500 kč, mzda max. 8250 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky Po-Pá od 7:00 do 14:00 nebo e-mailem radek.kubenka@icomtransport.cz., Požadujeme:, - řidičský průkaz skupiny B, řidičský průkaz skupiny T výhodou, - manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování, Náplň práce:, - zajištění obsluhy mycí techniky, - mytí nákladních vozidel a autobusů , - výlepy jízdních řádů, - pracovní doba: 16:30 - 20:30 hod., - mzda: 86,- Kč/hod. + 20% prémie , Nabízíme:, - zajímavou, různorodou a samostatnou práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, - zaměstnanecké benefity - zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, výhodné mobilní tarify, sociální program.. Pracoviště: Čsad ústí nad orlicí, a.s., středisko, Ekologická, č.p. 348, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Radek Kuběnka, +420 465 500 620. Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 16 960 Kč Vrchní referenti Policie ČR Vrchní referent/ka. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16960 kč, mzda max. 21260 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Kontakt telefonicky, osobně v pracovní dny od 7 do 14 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail krph.nabor@pcr.cz., - SŠ jakéhokoliv zaměření, - trestní bezúhonnost, - dobrá fyzická kondice a zdravotní stav, - psychická odolnost v zátěžových situacích, - součástí přijímacího řízení jsou psychotesty, fyzické testy a zdravotní prohlídky, - nástupní hrubá mzda 16.960 Kč, po absolvování základní odborné přípravy 21.260 Kč. , Po nástupu k PČR musí policista absolvovat jednoměsíční nástupní přípravu na Školním policejním středisku v Hradci Králové, teoretickou základní odbornou přípravu na VPŠ MV v Praze po dobu 9 měsíců a po dobu 2 měsíců odbornou praxi na Školním policejním středisku v Hradci Králové.. Pracoviště: Krajské ředitelství policie královéhradeckého kraje - územní odbor rychnov nad kněžnou, Zborovská, č.p. 1360, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Helena Hloušková, +420 974 536 400. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 19 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ice divize WOOD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail kariera@matrix-as.cz., - aktivní přístup, flexibilita, technické myšlení a manažerské schopnosti, - zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výraznou výhodou , - náplní práce jsou administrativní činnosti spojené s nákupem a evidencí kulatiny s logistikou , - závodní stravování, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, - placené volno navíc v den narozenin.. Pracoviště: Matrix a.s., 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martin Bárta, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalový míč ilustrační foto

Lhota cup se odehraje již v listopadu

Tomáš Pešek.

Pešek zářil na Světovém poháru

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí? 

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. AC Sparta Praha 12 8 2 2 23:8 26
4. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 12 4 2 6 25:29 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT