VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní „osmička“ hodnotí podzimní sezonu

Rychnovsko - Fotbalová I. B třída: nejlepším mužstvem z našeho regionu je pátá Solnice.

6.12.2017
SDÍLEJ:

Krajská fotbalová I. B třída: České Meziříčí - Solnice.Foto: Petr Reichl

Podzimní části krajské fotbalové I. B třídy - skupina B vévodí Velké Poříčí, které získalo 37 bodů. O čtyři body méně má na kontě nováček z České Skalice, jež je velkým překvapením soutěže. Na bronzové příčce přezimují Třebechovice pod Orebem.

Z osmičky týmů z Rychnovska si nejlépe vedla pátá Solnice. Pět týmů - Doudleby, Opočno, České Meziříčí, Albrechtice a Lípa - je srovnáno od sedmého do jedenáctého místa. Tabulku pak uzavírají předposlední Vamberk a poslední Častolovice.

Po skončení podzimní sezony jsme zástupcům osmi klubů z našeho okresu položili tři anketní otázky:

1. Jak hodnotíte podzimní část sezony z pohledu výkonů a umístění vašeho týmu?
2. S čím jste v klubu spokojení a naopak co vás zklamalo?
3. Co říkáte úrovni soutěže? Co vás zaujalo?

SK Solnice

Martin Kadavý, trenér:

1. S podzimní částí sezony moc spokojeni nejsme, odehráli jsme několik dobrých zápasů, ale celkově jsme chtěli mít po podzimu o pár bodů více. Prakticky celý podzim nám chyběli tři klíčoví hráči, ale kvalitní kádr, který máme, by si měl s jejich absencí poradit lépe.

2. Spokojenosti, jak jsem uvedl výše, moc není. Vyloženě jsme zklamali v Předměřicích a doma s Doudlebami. To byly naše nejslabší zápasy.

3. Myslím si, že se úroveň trošku zvedla, alespoň v naší skupině je více kvalitních týmů a s kvalitou soupeře roste i náš výkon. Zaujal mne tým České Skalice, a to zejména svým ofenzivním pojetím.

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

HLAVIČKOVÝ SOUBOJ v podání hráčů domácích Doudleb nad Orlicí (bíločerné dresy) a Albrechtic nad Orlicí.Marek Mazura, trenér:

1. S umístěním nemůžeme být spokojeni, ale odpovídá našim výkonům.

2. Vždy potěší vstřícný přístup hráčů, kteří upraví pracovní a studijní povinnosti ve prospěch týmu. Naopak několik málo jedinců stále nechápe pojem kolektivní sport a respekt ke spoluhráči. Hodně starostí v Doudlebách přináší hrací plocha a tréninkové plochy, myšlenka rekonstrukce je logická, ale…

3. Úroveň týmů, hráčů, zázemí, hracích ploch odpovídá úrovni soutěže. Nezapomínejme, že jde o nejnižší krajskou soutěž. Nemohu se smířit s upadajícím zájmem diváků o nejlevnější divadlo s největším nasazením, někteří hráči hrají na pokraji svých sil.

SK Albrechtice nad Orlicí

Jaroslav Hlušička, místopředseda FO:

1. Měli jsme za cíl určitý počet bodů, ten jsme bohužel nedosáhli a nesplnili. Proto pochopitelně nemůže být spokojenost ani z bodovým ziskem, ani s umístěním v tabulce. Domníváme se, že umístění neodpovídá možnostem našeho mužstva.

2. Jsme spokojeni s kvalitou zázemí. Potíže máme s kompletností kádru (zranění, zaměstnání, směny).

3. Z našeho pohledu se úroveň I. B třídy se oproti roku 2016 zlepšila. I když jsou týmy a okolnosti, kdy fotbal nemá logiku. A tak některé výsledky jsou naprosto nečekané.

TJ Sokol Lípa nad Orlicí

Jan Zemánek, trenér:

1. Bohužel spokojen nejsem. Čtrnáct bodů je málo. Minimálně ve dvou zápasech, kde jsme měli naplno bodovat, jsme nakonec odešli s prázdnou. Místo relativně klidného jara nás čeká tuhý boj o záchranu.

2. Spokojen jsem s nasazením hráčů při zápasech. S tím jsme v minulosti mívali potíže. Zklamáním je pro mne však úbytek fotbalovosti v našich výkonech a s tím i související ztráty zápasů, ve kterých jsme měli bodovat.

3. Úroveň je dle mého lepší než v minulých sezonách. Je to asi dáno tím, že v ní je více nováčků, kteří jsou na velmi dobré úrovni.

FC České Meziříčí

OKRESNÍ DERBY. Fotbalisté Českého Meziříčí (modrobílé dresy) přivítali na svém trávníku hosty ze Solnice.Martin Šnajdr, trenér:

1. S podzimní částí rozhodně spokojeni nejsme. Týká se to nejen výsledků, ale také výkonů. Čekali jsme, že se budeme pohybovat v horních patrech tabulky, ale naše výkony byly jako na horské dráze. To, co nám fungovalo v jarní části, na podzim bylo pryč. Přes zimu máme na čem pracovat.

2. Spokojenost může být jen s některými zápasy nebo pasážemi v nich, ale to na dobrý výsledek nestačí. Trochu mě zklamal přístup k tréninkům, kdy jsme se scházeli v minimálním počtu, což se pak projevilo v zápasech, v nichž některým chyběla především jistota na balónu. Naopak musím pochválit dorostence, kteří se svým přístupem a výkony v závěru podzimu zaslouženě protlačili do sestavy. Rozhodně ale tým má na víc, než jsme na podzim předvedli!

3. Myslím si, že úroveň nejnižší krajské soutěže jde dolů. Najdou se kvalitní zápasy, ale většina jich je hodně průměrných. Zaujala mě Česká Skalice, kterou jsem už před soutěží tipoval hodně nahoře. Má mladý perspektivní tým, ale pokud bude chtít postoupit, posílení se nevyhne.

TJ Spartak Opočno

Tomáš Přibyl, předseda FO:

1. Zpočátku sezony se nám nedařilo herně ani výsledkově. Po pěti odehraných kolech, jsme měli na kontě pouhý bod, což je opravdu málo. Vše bylo zapříčiněno zraněními klíčových hráčů a tréninkovou morálkou ostatních. Hráči se postupně začali uzdravovat a podařilo se přivést na poslední chvíli dva další, abychom doplnili kádr a zvýšili tlak na ostatní. Od doby co se toto událo, jsme prohráli pouze dvě utkání v normální hrací době, což nám nakonec přineslo šestnáct bodů po podzimní části, se kterými musíme být spokojeni.

2. Spokojeni můžeme být s tím, že jsme relativně slušně posílili tým a začali bodovat, ale samozřejmě každý sport je i o tréninku a v tom máme jako většina klubů velké rezervy, protože přístup k tréninkům je špatný. Je jasné, že hráče živí práce, ale přesto si myslím, že spousta z nich by na trénink přijít častěji mohla.

3. Dle mého názoru není moc velký rozdíl mezi krajskou I. A třídou a I. B třídou. Všude jsou tři čtyři mužstva, která jsou trochu někde jinde a dají se porazit, ale ne porážet. A pak je ten zbytek, kde každý může porazit každého, dle aktuální formy a dalších atributů.

TJ Baník Vamberk

Jan Souček, předseda FO:

1. Tragická. Deset bodů a předposlední místo, to jsme vzhledem ke kádru nečekali!

2. Se sportovním zázemím musíme být spokojeni. Myslím, že by našim hráčům mohli jiné kluby závidět, dvě travnatá hřiště, šatny, sprchy, sportovní vybavení a zařízení, hala, malá umělá travnatá plocha. Někteří hráči si toho neumějí vážit a předvádějí výkony (když dorazí), za které se musíme stydět a okupovat předposlední místo. Ještě, že máme družstva mládeže, která nám dělají radost.

3. Skoro nic mě nepřekvapilo ani nezaujalo.

AFK Častolovice

Miroslav Přikryl, trenér:

1. S podzimní sezonou spokojeni nejsme. Pouhých devět bodů je málo. Myslím si, že bychom měli okupovat vyšší příčky I. B třídy.

2. Spokojenost není bohužel na místě. Snad jen s výhrou v posledním kole. Zklamáním je tréninková účast a zranění klíčových hráčů, které se nám nepodařilo nahradit.

3. Pro nás je úroveň soutěže překvapením. Čekali jsme klidný střed tabulky a jsme poslední. Je pravdou, že některé dobře rozehrané zápasy jsme nedokázali dotáhnout k bodovému přídělu, ale na to se nehraje. Spokojeni jsme s kvalitou rozhodčích, se kterými jsme neměli žádný problém.

Tabulka po podzimu

I. B třída, skupina B:
1. Velké Poříčí 13 11  0  2  0  54:15  37
2. Česká Skalice 13 10  1  1  1  59:22  33
3. Třebechovice 13  9  3  1  0  36:16  29
4. Provodov 13  7  4  0  2  51:36  23
5. Solnice 13  6  4  2  1  26:22  23
6. Předměřice n. L. 13  6  6  1  0  28:41  20
7. Doudleby n. O. 13  4  5  2  2  25:23  18
8. Opočno 13  4  6  1  2  22:37  16
9. České Meziříčí 13  4  7  1  1  24:39  15
10. Albrechtice n. O. 13  4  8  1  0  37:44  14
11. Lípa n. O. 13  4  8  1  0  33:43  14
12. Malšovice 13  4  9  0  0  25:34  12
13. Vamberk 13  3  9  0  1  20:43  10
14. Častolovice 13  1  7  1  4  24:49   9

Autor: Leoš Dragúň

6.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Management - Management Ředitel 25 000 Kč

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací Odborný/á pracovník/ice oddělení centrálních služeb. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky, osobně nebo e-mailem jslaby@kba-grafitec.cz., - ÚSO, - Vyhl. č. 50/1978 Sb. - min. § 6, - základní znalosti o řídícím systému Siemens Sinumerik 840 D a vyšší, - znalosti obráběcích strojů NC a CNC, - zkušenosti s firemním systémem SAP, - MS Office na uživatelské úrovni, - aktivní znalost NJ na úrovni B2, - znalost AJ, Zaměstnanecké výhody, - zázemí stabilní společnosti, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, odborné vzdělávání, kvalifikační rozvoj, jazykové kurzy, možnost hlídání dětí ve firemní dětské skupině.. Pracoviště: Kba-grafitec s.r.o., Opočenská, č.p. 83, 518 01 Dobruška. Informace: Jan Slabý, +420 601 133 147.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 95 Kč

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Skladníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Agenturní zaměstnávání - přidělení k výkonu práce pro uživatele. , Místo výkonu práce: BOHEMILK, a.s., Opočno., Kontakt telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 11:00 hod. nebo osobně po předchozí telefonické domluvě. K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. , - ZŠ, - manuální zručnost, fyzická zdatnost (práce ve stoje), - příspěvek na stravování, prémie.. Pracoviště: Ap continental s.r.o. - pracoviště, Podzámčí, č.p. 385, 517 73 Opočno. Informace: Olena Tsubera, +420 774 739 410.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - KOSTELEC NAD ORLICÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě KOSTELEC NAD ORLICÍ. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na akrajcova@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště kostelec nad orlicí, Rudé armády, č.p. 1469, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Andrea Krajčová, +420 416 856 370.

Management - Management Vedoucí 35 000 Kč

Nejvyšší představitelé malých společností a institucí Ředitel dopravní společnosti (do 50 zaměstnanců, pokud řídí za pomoci dalšího řídícího pracovníka z třídy 12,13,14). Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 68000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - PP na dobu neurčitou, - Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou. Začátečníka zaučíme., , Umíme nabídnout zajímavé-nadprůměrné podmínky i pro člověka s praxí včetně kariérního růstu., - Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, možnost manažerského růstu. , - Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, 14. plat, firemní akce a večírky, věrnostní prémie, jazykové kurzy, dovolená navíc, permanentka na volnočasové aktivity., Každý rok navyšujeme základní mzdu. Prémie za docházku. Stravenky. Penzijní a životní spoření. Slevové karty. Finanční odměna za jubileum. Slevové karty., - V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@logex.cz.. Pracoviště: Logex logistics s.r.o. - provozovna, Husovo náměstí, č.p. 83, 517 54 Vamberk. Informace: Václav Maťátko, +420 734 362 892.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

OBRAT. Fotbalisté Černíkovic (tmavé dresy) zlepšeným výkonem po změně stran zvítězili v derby s Vamberkem.

Derby ozdobil Dudkův vítězný hattrick

BASKETBALISTÉ RYCHNOVA v derby s Týništěm nad Orlicí dosáhli první letošní výhry ve Východočeské lize.

Basketbalové derby ovládl Rychnov

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
20.7.2018

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

19.7.2018

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 20:44

Šéf boleslavského klubu Josef Dufek: Musíme hrát naplno se srdcem

/ROZHOVOR/ V roce 2001 vstoupil Josef Dufek do fotbalového dění v FK Mladá Boleslav. Z tehdy skomírajícího klubu vykřesal, spolu se svými společníky a spolupracovníky, špičkový český klub bojující v evropských pohárech. Od té doby šéfuje klubu z pozice prezidenta.

včera 18:19

Gólman Baníku Laštůvka: Už bychom neměli hrát jen o záchranu

/ROZHOVOR/ V uplynulé ligové sezoně sbíral jednu nulu za druhou a na jaře měl po návratu do fotbalového Baníku Ostrava lví podíl na tom, že se nakonec slezský klub v posledním kole zachránil. Šestatřicetiletý gólman Jan Laštůvka už nechce podobné nervy zažít.

Andílky ne, chce čerty...

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Hradecké fotbalisty povede v nové sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Zdenko Frťala.

Sabou: Tvoříme tým, který by měl mít ligové parametry

Hradec Králové - Na židli výkonného ředitele klubu sedí Jiří Sabou přes půl roku. Před startem nové sezony FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v prognózách a cílech mužstva opatrný.

Hvězdní atleti v Novém Městě

Východní Čechy, Nové Město nad Metují - Hvězdy atletiky se v sobotu ukážou na stadionu Generála Klapálka v Novém Městě nad Metují, kde se koná 42. Velká cena. Dorazí zvučná jména z tuzemska i ze zahraničí.

Bernadskiy se před turnajem velmistrů naladil v rapidu

Východní Čechy, Pardubice - Czech Open: Šachista z Ukrajiny vyhrál po „Fišerkách“ další ostře sledovaný turnaj.

Tabulka po 1.kole Z V R P S B
1. FC Slovan Liberec 1 1 0 0 1:0 3
2. AC Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 3
3. FC Fastav Zlín 1 1 0 0 3:2 3
4. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 3:1 3
5. 1. FK Příbram 1 0 1 0 1:1 1
6. FK Teplice 1 0 1 0 1:1 1
7. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0
8. SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
11. 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT