Obsazení rozhodčích na 13. – 15. června

Okresní přebor II. třídy – 25. kolo

A1A2501 Petrovice - Borohrádek NE 14. 6. 17:00 Feichtinger - Moravec, Charvát
A1A2502 Domašín - 1. FC Rokytnice SO 13. 6. 10:00 Šolc - Mucha, Knapek
A1A2503 Zdelov - Voděrady SO 13. 6. 17:00 Nedvídek - Valášek, Charvát
A1A2504 Černíkovice B - Dobré A NE 14. 6. 17:00 Provazník - Fišer, Hlušička
A1A2505 Lípa A - Opočno A SO 13. 6. 17:00 Fišer - Hlušička
A1A2506 Solnice A - Kost. Lhota A SO 13. 6. 17:00 Moravec - David
A1A2507 Rychnov B - Žďár SO 13. 6. 17:00 Kudláček - Morong UT

Okresní přebor III. třídy – 21. kolo

A2A2101 Labuť RK - Dobruška B NE 14. 6. 17:00 Vích UT
A2A2102 Doudleby B - Deštné C NE 14. 6. 17:00 David - Kerhat
A2A2103 Kostelec B - Přepychy B NE 14. 6. 17:00 Dostálek - Kudláček
A2A2104 Slatina - Javornice A SO 13. 6. 13:30 OFS HK Roveň
A2A2105 Roveň - Opočno B SO 13. 6. 17:00 OFS HK
A2A2106 Křivice - Lukavice SO 13. 6. 17:00 Morávek - Nosek

Okresní přebor IV. třídy – 21. kolo

A3A2101 Černíkovice C - Dobruška C SO 13. 6. 17:00 Kerhat UT
A3A2102 Vamberk B - Olešnice NE 14. 6. 17:00 Nosek - Knapek
A3A2103 Javornice B - Lípa B SO 13. 6. 17:00 Feichtinger - Matuška, Maniš
A3A2104 Křovice - Dobré B SO 13. 6. 17:00 Mucha - Šolc, Kohoutek
A3A2105 Solnice B - Čermná NE 14. 6. 17:00 Kohoutek
A3A2106 Častolovice B - Kost. Lhota B NE 14. 6. 17:00 Valášek - Maniš

Okresní přebor dorostu Rychnovska a Náchodska – 10. kolo

C1A1001 Doudleby - 1. FC Rokytnice NE 14. 6. 14:15 Kerhat
C1A1002 Častolovice - Hronov NE 14. 6. 14:00 Fišer - Provazník, Hlušičk
C1A1003 Javornice - Police SO 13. 6. 14:00 Matuška
C1A1004 Teplice - Borohrádek SO 13. 6. 14:00 OFS NA
C1A1005 Přepychy - Voděrady NE 14. 6. 14:15 Charvát

Okresní přebor starších žáků – 12. kolo

E1A1201Voděrady - Dobré SO 13. 6. 09:00 Morong Voděrady
E1A1202 Dobré - 1. FC Rokytnice SO 13. 6. 10:20 Morong Voděrady
E1A1203 Voděrady - 1. FC Rokytnice SO 13. 6. 11:40 Morong Voděrady

Okresní přebor mladších žáků – 20. kolo

F1A2001 volno Nové Město B PO 15. 6. 17:00
F1A2002 Rychnov C - Javornice PO 15. 6. 18:00 Dostálek UT
F1A2003 Přepychy - Union Rokytnice ST 17. 6. 17:00 Unger

Okres Hradec Králové

A1A2501 Třebeš A – Předměřice B NE 14. 6. 17:00 Leimer - Nedvídek, Morávek

Změny v obsazení

A2A2003 doplněn AR2 Nosek
A2A2006 AR1 Morávek místo Noska, doplněn AR2 Hlušička
A1A2401 HR Moravec místo Šolce
A2A2002 doplněn AR1 Mucha
A2A2001 HR Charvát místo Matušky, AR1 David místo Charváta, AR2 zrušen
A3A2001 HR David místo Charváta, AR1 Charvát místo Davida, zrušen AR2 Matuška
A1A2407 zrušen AR1 Moravec – bude obsazeno dodatečně

Upozornění

Komise rozhodčích upozorňuje všechny rozhodčí, že od začátku soutěžního ročníku 2009 – 2010 budou oficiální zprávy pro rozhodčí vycházet pouze prostřednictvím internetu. Přesné informace budou podány na letním semináři rozhodčích dne 7. 8. 2009. Dále na semináři každý rozhodčí podepíše prohlášení o své zdravotní způsobilosti - dle Licenčního řádu pro rozhodčí fotbalu, čl. 1 licence rozhodčího fotbalu, odst. 11. Místo a čas konání semináře budou ještě upřesněny.

2. června 2009 Komise rozhodčích OVV ČMFS Rychnov n. K.