Okresní přebor - II. třída

Solnice - Deštné C 0:3
Branky: Kaplan Kamil, Zatloukal Lukáš, Drapák Petr. Rozhodčí: Kincl, Muharem, Frič. Diváků 70. Poločas: 0:1.

Rychnov B – Žďár 2:2
Branky: Pirkl Jan, Tlapák Jakub – Rektor Filip, Jedlička Tomáš. Rozhodčí: Moravec, Špaček st., Špaček ml. ŽK 2:4. Diváků 53. Poločas: 1:0. Domácí konečně chtěli tři body, ale opět se to nepovedlo.

Rokytnice - Černíkovice B 5:2
Branky: Friedrich Tomáš 3, Dušek Adam z penalty, Presbruchý Radek – Plodek František, Kopecký Pavel. Rozhodčí: Serbousek, Nedvídek, Müller. ŽK 1:1. Diváků 80. Poločas: 2:1.

Petrovice – Zdelov 1:0
Branky: Říha Petr. Rozhodčí: Nedvídek, Moravec, Horský. Diváků 180. Poločas: 0:0.

Kostelecká Lhota – Borohrádek 2:1
Branky: Jakubec Petr ml., Andrýs Miloš – Čermák Jakub. R: Valášek, Dostálek. Diváků 80. ŽK 2:1, ČK 1:1 (Václavík Martin – Kašpar Libor. Poločas: 1:0.

Lípa nad Orlicí - Dobruška B 0:2
Branky: Macek Jan, Michl Petr. R: Šolc, Morávek. Diváků 70. ŽK 1:1. Poločas: 0:1. Překvapivá porážka domácích.

Dobré – Voděrady 1:0
Branky: Dyntar Jan. R: Fišer. Diváků 120. ŽK 1:3. Poločas: 0:0.

Dohrávky:

Zdelov - FC Rokytnice 6:1
Branky: Novotný Jan 2, Hurdálek Tomáš 2, Weisser Jan, Sehnal Zdeněk – Zdražil Petr. Rozhodčí: Slezák V., Záliš, Leimer. ŽK 1:0.Diváků 90. Poločas: 1:1.

Lípa nad Orlicí – Borohrádek 2:0
Branky: Kafka Radim, Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Nedvídek, Serbousek, Dostálek. ŽK 2:2. Diváků 70. Poločas: 0:0.

Dobré - Černíkovice B 1:2
Branky: Dostál Jan – Hanuš David 2. Rozhodčí: Valášek, Bednář F. st. ŽK 2:1. Diváků 35. Poločas: 1:1.

Příští program
Sobota 24. dubna: Deštné C – Dobré, Voděrady - Lípa nad Orlicí, Zdelov - Rychnov nad Kněžnou B , Žďár - Solnice vše 17:00.
Neděle 25. dubna: Dobruška B - 1.FC Rokytnice 14:00, Černíkovice B - Kostelecká Lhota, Borohrádek - Petrovice obojí 17.00.