Pouhé tři body získaly v osmnáctém kole nejvyšší krajské fotbalové soutěže týmy z Rychnovska.

Zasloužili se o ně hráči Kostelce nad Orlicí, kteří zvítězili v domácím prostředí nad exdivizní Jaroměří 2:0.

Rychnov a Dobruška se vrátily ze hřišť soupeřů s prázdnou. Svěřenci trenéra Jana Čermáka sahali po bodech v Chlumci nad Cidlinou, kde byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale doplatili na špatnou koncovku. Tým z města F. L. Věka v záchranářském duelu o šest bodů prohrál o gól v Provodově a spadl na dno průběžné tabulky.

Kostelec n. O. - Jaroměř 2:0

Miroslav Umlauf, člen výboru FK Kostelec nad Orlicí: „Nemastné, neslané utkání, střel na branku jako šafránu, hosté se snad mezi tři tyče netrefili ani jednou. Povedlo se nám však zvítězit, což je důležité. Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích a diváci, kteří přišli v hojném počtu."

Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 2:1

Jan Čermák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Nejen výborně připravený tým domácích, ale i začarované obě branky pro naše střelce s woodoo prvky nám byly větší překážkou, než jsme si dovedli představit. Přesto a právě proto musím tým pochválit za předvedený výkon a doufám, že koření fotbalu jsme si nechali na příští zápasy. Ofsajdové pozice? Věřím, že je sudí posoudili správně. Závěrem – výborné utkání a gratulace domácím."

Provodov - Dobruška 2:1

Milan Petřík, trenér SK Dobruška: „Nic nám nebylo platné, že jsme byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem, když jsme zklamali, a to jak v koncovce, tak v podrážděnosti. Nejvíce mne mrzí, že jsme v prvním poločase nevyužili šanci zvýšit na 2:0 a pak soupeře nechali lehce vyrovnat. To bylo pro dobrý výsledek špatné a taky to tak dopadlo, když jsme v závěru utkání nevyužili další možnosti vyrovnat."