České Meziříčí – Opočno 2:1

Fakta – branky:  4. Ježek z pen., 55. Krajňak – 25. L. Jelen. Rozhodčí: Špáta. ŽK: 2:2.  ČK: 0:1 (82. Tláskal). Diváci: 230. Poločas: 1:1.
České Meziříčí: Frynta – Borecký, Tomášek, Kozák, Slánský – Rezek (46. Slezák), Hlavsa (90. Procházka), Čiháček, Krajňak, Ježek – Baše (89. Španiel).
Opočno: Krulich – Lukášek, Petr, Tláskal, Čuda (41. Šafář) – O. Přibyl, P. Musil, Navrátil (62. Gábor), Školník – O. Přibyl. L. Jelen.

David Horký, vedoucí mužstva FC České Meziříčí: „Už ve čtvrté minutě byl ve vápně faulovaný Ondra Ježek a sám penaltu s přehledem proměnil 1:0. Nadále jsme byli aktivní, ale zbytečně jsme vytvářeli značné množství rohových kopů a po jednom z nich Jelen z voleje vyrovnal na 1:1. Po tomto gólu jsme nepochopitelně přestali hrát, Opočno nás přehrávalo a jen se štěstím jsme dohráli poločas bez dalšího obdrženého gólu. Druhá část z naší strany už snesla přísnější měřítko, drželi jsme míč na zemi a kombinovali. V 55. minutě Ježek zatáhl míč po své straně a Tibor Krajňak ho z dorážky uklidil do branky 2:1. Od této chvíle Opočno otevřelo hru a o výhru jsme se strachovali až do konce."

Martin Šnajdr, trenér TJ Spartak Opočno: „Stále stejná písnička, něco si řekneme v kabině a na hřišti to vypadá úplně jinak. Z první šance jsme domácím darovali penaltu. Pomalu jsme se dostávali do hry a nutili domácí k chybám, ale to jsme nedokázali využít. Vyrovnali jsme po rohu střelou Jelena. Místo abychom domácí dorazili a šli do vedení, tak jsme je ohrožovali jen střelami z dálky. Druhý poločas byl z naší strany opět špatný a zaslouženě jsme prohráli. Bez pohybu, přesné nahrávky se hrát nedá."

Doudleby – Deštné 0:1

Fakta – branka: 72. Tuček. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (84. Beránek). Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Doudleby n. O.: Beránek – Bursa – Říčař, Krmaš, Mareš – Langr, Kotyza (18. Hojný, 78.Krejčí), Marek Mazura, Kopsa – Vidlička (84. Gärtner), Kráčmer.
Deštné v O. h.: Vých – Kaplan – Novák, Kánský, Netík – L. Zatloukal, Včelák, Prouza, Tuček – Umlauf (87. Fidler), Kouba.

Stanislav Procházka, trenér TJ Velešov Doudleby n. O.: „Utkání rozhodly dva momenty, a to když v souboji o míč byl zraněn Kotyza, kterého se nám nepodařilo nahradit. A druhým faktorem, který ovlivnil výsledek byla naše nedisciplinovanost v obraně.  Zkušený soupeř tak z minima využil maximum. Po dobrých utkáních a celkem slušné hře přišel výpadek. Pro další utkání je horší situace s gólmany, zraněného Hudouska a vyloučeného Beránka bude muset nahradit brankář dorostu."

Petr Cejnar, vedoucí mužstva TJ Sokol Deštné v O. h.: „Odvezli jsme si zaslouženě tři body. Domácí jsme nepustili k přímé střele na branku. Kromě gólu jsme si vytvořili další šance, Fidler nastřelil břevno."

Třebeš – Častolovice 2:1

Fakta – branky:  43. Štajer, 90.(+4) Krykorka  – 66. Sehnal. Rozhodčí: Říha. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (80. Munzar). Poločas: 1:0.
Častolovice: Jedlička – Lorenc – Koblása, Kun (65.Bulavcsjak), Marek – cejn (85. Kalousek), T. Přikryl, Pavel Mráz, Brandejs – Sehnal, M. Přikryl.

Jan Plašil, trenér AFK Častolovice: „Domácí vstoupili do zápasu aktivně, my jsme spoléhali na pozornou obranu a rychlé brejky. Dostali jsme se do dvou slibných šancí, ale bez gólového efektu. Třebeš se v závěru první části ujala vedení, nám se podařilo po přestávce vyrovnat na 1:1. Soupeř znervózněl, z čehož vyplynulo i vyloučení jednoho z hráčů deset minut před koncem utkání. Rozhodnutí přinesla poslední minuta čtyřminutového nastavení, nejprve jsme neproměnili šanci a domácí ze standardní situace v poslední vteřině vstřelili vítězný gól. Domácí, kteří neskrývají postupové ambice, byli herně lepší. I my jsme  podali dobrý výkon. Škoda, že nám bod unikl v závěru."

Provodov – Dobruška B 1:3

Branky: 46. Müller – 17. V. Malý, 51. Michl, 76. Svatoň. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1.
Dobruška B: Matějů – Gábrle, O. Slánský, Tojnar, Hradecký – M. Eimann (85. J. Čančara), Štětina, Junek (88. Veverka), Hrnčíř – V. Malý, Michl (72. Svatoň).

Milan Jirásek, trenér TJ Dobruška B: „Z různých důvodů jsme byli přinuceni udělat několik změn v sestavě. Šanci tak dostali další hráči a vyplatilo se. Domácí mužstvo mělo více ze hry a hrozilo především ze standardních situací. Naše improvizovaná obrana se tentokrát vyvarovala větších chyb a dařili se nám i brejky. Chválím mužstvo za nasazení a obětavost. Na horké provodovské půdě zvládla svoji práci na výbornou i trojice rozhodčích."

Malšovice – Borohrádek 2:4

Fakta – branky: Lemon 2 (1 z pen.) – Moravec 2, J. Čermák, P. Matějus. Rozhodčí: L. Bednář. ŽK: 2:2. Diváci 80. Poločas. 1:4.
Borohrádek: Vašata – P. Matějus, J. Čermák (80. Stárek), J. Matějus, A. Čermák – Horák, T. Sazima, Moravec, Liška, Voříšek (70. Brendl) – R. Sazima (85. Caletka).

Antonín Čermák, vedoucí mužstva TJ Lokomotiva Borohrádek: „K zápasu hráči přistoupili zodpovědněji a s vyšším nasazením než minulý týden. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do protiútoků. Již ve 4. minutě se nám jeden podařilo proměnit ve vedoucí gól. V 10. a 17. minutě jsme zahrávali dva rohové kopy a zvýšili na třígólový rozdíl. Domácí snížili, ale nám se ještě do přestávky podařilo z penalty upravit na 4:1. Druhá část byla ve znamení převahy domácího týmu, ale nám se dařilo jejich snahu eliminovat. Deset minut před koncem sice snížili z penalty, ale to bylo z jejich strany vše. Chválím hráče za předvedený výkon. Dosáhli jsme prvního vítězství, které však musíme potvrdit v domácím utkání s rezervou Police nad Metují."

Police B – Černíkovice 2:1

Fakta – branky: 7. Pataki, 21. Tér  – 59. F. Stieber. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (78. Mňuk). Diváci: 70. Poločas: 2:0.
Černíkovice: Holoubek – Mitana, B. Nosek (6. Víteček), Hrouda, Bárta – Stodůlka, J. Nosek. F. Stieber, J. Hanuš (55. Mňuk) – D. Hanuš, Vik.

Miloš Zeman, trenér TJ Sokol Černíkovice: „Toto utkání se mi hodnotí hodně těžce, protože soupeř se dostal prakticky pětkrát do našeho vápna a přesto mu to stačilo na vítězství. První gól padl po naší hrubé chybě, kdy jsme nechali zcela nehlídaného hráče zakončit z malého vápna a druhá branka padla po přesně trefeném trestném kopu, když nám domácí hráč vymetl svou životní střelou šibenici z pětatřiceti metrů. Jako mužstvo jsme toto utkání nezvládli. A stejně tak ho nezvládl ani hlavní rozhodčí. Sice nám utkání neprohrál, přesto jeho výkon kladně hodnotit nemohu. Z pěti utkání jsme tři prohráli, ale myslím si, že mužstvo má rozhodně na víc. Je pouze na nás, abychom se z toho dostali."