Pětadvacet družstev rozdělili pořadatelé do pěti skupin, přičemž první z nich se odehraje už v pátek večer, zbylé čtyři pak během soboty. Zápasy ve skupinách se budou hrát na 1x 14 minut, utkání o bronz bude hrané na 1x 16 minut a finále bude trvat 1x 20 minut.

Hrát se bude se čtyřmi hráči v poli plus brankář a střídat se bude hokejovým způsobem v přerušené hře. Umístění ve skupinách i celkové se řídí dle bodů - vítězství 3 body, remíza 1 bod, dále rozhoduje vzájemný zápas, skóre - rozdíl, větší počet vstřelených branek případně los.

Vítězství z loňského ročníku budou obhajovat hráči týmu TRIUMPHUS, kteří se dostanou do bojů až v sobotním odpoledni.

Do nedělního finálového dne si nakonec najde cestu jen dvanáct nejlepších celků, z nichž vzejde vítěz 14. ročníku.   (jl, mr)