Váš tým v souboji s Olympií ztratil na svém hřišti další dva body. Co bylo podle vašeho názoru příčinou?
Tak určitě za to mohl mdlý výkon celého týmu v prvním poločase. To asi nakonec rozhodlo o výsledku. Nechali jsme ze zbytečně rozhodit velmi podivnými verdikty pana rozhodčího a dlouho se s tím nedokázali srovnat. Místo toho, abychom se více věnovali hře, jsme se spíše zaměřili na jiné faktory.

Bouři nevole v hledišti i na hřišti sklidil ve 35. minutě rozhodčí Erlebach, který ponechal bez povšimnutí sražení Vydareného v šestnáctce. Jak jste viděl tuto velmi spornou situaci vy?
Já jsem v tu chvíli stál někde před vápnem. Jirka udělal klamný pohyb, vypadalo to, že ho obránce soupeře skutečně trefil. Asi ne moc, ale faul to byl a penalta za tento zákrok asi být měla.

Ve druhém poločase, zejména po vyrovnávacím gólu,se výkon vašeho mužstva výrazně zlepšil. Vypracovalo si i několik slibných šancí, před brankou Moníka vznikl několikrát obrovský závar a k vítězství mělo opravdu hodně blízko…
V těchto fázích nám scházelo i kousíček štěstíčka, aby se míč lépe odrazil, tyto situace nedokážeme totiž správně vyřešit. Když byla ve vápně „trma vrma", měli jsme balon větším důrazem do sítě zkrátka nějak dotlačit a to se nám bohužel nepovedlo.

V příštím kole čeká Týniště v neděli zápas na trávníku posledních Hořic. Podaří se vám navázat na nedávné úspěšné vystoupení v Chlumci nad Cidlinou?
Věřím, že opravdu navážeme nejen na utkání v Chlumci, ale i na dnešní hru i přístup ve druhém poločase. Musíme dát zkrátka hlavy vzhůru. Ztráta dvou bodů na domácím hřišti nás sice mrzí, ale nic není ztraceno a o první příčku se v závěrečných třech kolech ještě určitě popereme. Pokud žije šance, bojovat se zkrátka musí až do posledního kola. Několikrát jsme se přesvědčili, že v krajském přeboru může každý porazit každého a musíme tomu pořád věřit. Pokud do utkání půjdeme s cílem ne si pouze zahrát, ale naopak zvítězit, v Hořicích uspějeme. (hl)