Nevylučovalo se pouze v Opočně a v Lípě

Rychnovsko/Okresní IV.třída - Dva nejvýše postavené celky na domácí půdě jen remizovaly a špička tabulky se vyrovnala.

14.9.2009

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Opočno B – Solnice B 2:2
Branky: Šafář Michal, Jelen Lukáš – Zima Radek, Luščák Miloš. Rozhodčí: Müller, Nedvídek, Serbousek. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Častolovice B – Černíkovice C 2:2
Branky: Podolský Tomáš, Hovorka Jiří – Štěpán Radek 2 (jednou z penalty. Rozhodčí: Matuška, Hradský. ČK 1:0 (Lorenc Stanislav). Diváků 50. Poločas: 2:0. Domácí po přestávce ztratili nadějné vedení.

Lípa n. O. B – Čermná 3:0
Branky: Csontos Radek 2, Charvát Petr. Rozhodčí: Kohoutek, Záliš. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas: 0:0. Domácí se gólově prosadili až po přestávce.

Olešnice – Javornice B 0:1
Branky: Ešpandr Lukáš. Rozhodčí: Nosek. ŽK 3:3, ČK 1:0 (Ksandr Jan ml.). Diváků 70. Poločas: 0:0. Olešničtí fotbalisté hráli více jak poločas o deseti hráčích a neproměnili tři šance. Rezervní tým Javornice pak proměnili jednu tutovku.

Křovice – Albrechtice B 2:2
Branky: Práza David, Czub Ondřej – Buneš Rudolf, Malijovský Petr. Rozhodčí: Charvát. ŽK 3:2, ČK 0:1 (David Jaroslav). Diváků 50. Poločas: 0:2. Hosté ztratili vedení a prohráli, když dohrávali o desíti.

Dobré B – Kost– Lhota B 2:2
Branky: Vlasák, Votroubek Miloš – Žežule Miroslav, Matějus Roman. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 1:2, ČK 0:1 (Jakubec Petr). Diváků 30. Poločas: 1:0.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 19. září: Kostelecká Lhota – Opočno B, Albrechtice B – Dobré B, Javornice B – Křovice, Čermná – Olešnice, Černíkovice C – Lípa nad Orlicí B vše 16.30.
Neděle 20. září: Javornice B – Křovice 10.00, Solnice – B – Častolovice B 16.30. (mch, six)

14.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Policie i nadále pátrá po totožnosti mrtvého muže, jehož tělo bylo nalezeno  v pátek odpoledne v centru Jičína v jedné z podzemních vodních nádrží.
3

Vražda v parku? Policie pátrá po totožnosti muže

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Královéhradecko - Adolfu Klepšovi mohou voliči posílat preferenční hlasy. Nepropadnou. Podle krajského úřadu připadnou straně, za kterou Klepš kandidoval. Přesto je to podle úředníků neobvyklá situace a poslané hlasy lze vnímat pietně či symbolicky.

Křovičtí hasiči zvou na zabíjačkové pochoutky

Křovice - Že jsou hasiči nejen na hašení požárů, ale také hybnou pákou a základem společenského života v obci, dokazují pravidelně členové sboru dobrovolných hasičů v Křovicích. Proto připravili na sobotu 21. října tradiční den ve společnosti typických českých pochutin.

Opočno vzdorovalo Náchodu polovinu utkání

Opočno - Páté kolo Krajské hokejové ligy nabídlo souboj týmů ze suterénu tabulky, ve kterém poslední Opočno hostilo předposlední Náchod. Z výhry se radovali hosté, domácí Baroni stále čekají na první bodový zisk.