Hašek junior se vrátil po půlroční přestávce vynucené zraněním zpět na trávník poprvé před týdnem v mistrovském utkání v Turnově.

Pátek 5. září 2008 – to je datum, na které Ivan Hašek mladší nerad vzpomíná. Před více než sedmi měsíci si na tréninku zlomil nohu a začal tak jeho dlouhý boj se zdravotními problémy. Podstoupil ještě další operace, které už dlouhodobě plánoval, a až na začátku zimní přípravy se připojil k týmu, ale většinou trénoval jen individuálně. Čekala ho ještě dlouhá cesta, ale zvládl ji skvěle. V úvodních jarních kolech se znovu představil v zeleno-bílém dresu. Za rezervu odehrál již dva celé mistrovské zápasy. „Ivan je velký bojovník. Už zvládl několik podobných zdravotních trampot a skvěle bojoval i tentokrát. Už je v plném tréninku a má velkou chuť do fotbalu,“ chválí jednadvacetiletého záložníka trenér Pavel Hoftych.

Ivana Haška juniora čeká především nabírání zápasové praxe v rezervě. „První zápas jsem fyzicky zvládl, ale ještě ho musím zvládnout i hlavou. Naštěstí nemám žádný blok nechodit do soubojů, snažím se hrát tak, jak jsem vždycky hrával,“ řekl Ivan Hašek po jarní premiéře v Turnově. „Noha drží, po zápase jsem normálně trénoval celý týden.“ Proti Týništi opět zvládl ve středu záložní řady celých devadesát minut.