Přímý přenos na ČT Sport

Utkání 27. kola Votrok krajského přeboru mužů vysílá přímým přenosem ČT Sport v rámci projektu „Můj fotbal živě", který představuje nižší fotbalové soutěže. Na hřišti budou přenosové vozy ČT, utkání bude snímat 5 kamer, v blízkosti hrací plochy bude zápasové studio s komentátory.

Vstupné a magazín

Na utkání budou připraveny 2 vstupy na stadion – u hlavní brány. Pořadatelé žádají návštěvníky, aby přišli na stadion včas a předešli tak frontám u pokladen a dostali se tak do hlediště před výkopem zápasu. Vstupné na zápas je za symbolických 30 Kč, ženy a děti zdarma. Po zakoupení vstupenky dostane každý fanoušek zápasový magazín zdarma. Desetistránkový magazín je věnovaný představení oběma týmům, historii derby Kostelec – Rychnov, dále v něm najdete rozhovory s hráči obou klubů Petrem Klapalem a Filipem Stieberem. Těšit se můžete na obsáhlý rozhovor s předsedou FK Kostelec Jiřím Kotáskem.

Předzápasový program

Zhruba deset minut před výkopem vystoupí kostelecké mažoretky „Marlen". Následně hráče na hrací plochu doprovodí nejmladší fotbalisté Kostelce a Častolovic.

Poločasový program

O přestávce se podruhé představí mažoretky „Marlen" a na druhé polovině hřiště proběhne zápas mladších přípravek Kostelce a Častolovic. Dále je připravena „Šťastná trefa", kterou pořádá Fortuna a hraje se o zajímavé finanční hotovosti.

Kde parkovat?
Návštěvníkům utkání se doporučuje využít parkovací plochy na náměstí, kde je v době konání akce parkování zdarma. Dále pak záchytná parkoviště u supermarketů Coop a Penny. Zaparkovat kolem stadionu bude s ohledem na očekávanou návštěvu a okolní uzavírky obtížné. Dopravu v okolí stadionu bude řídit Městská policie, dbejte prosím pokynů policistů.

Dětský koutek

Již od 11 hodin bude připraven bohatý doprovodný program na vedlejším hřišti pro rodiny s dětmi. Děti se můžou těšit na skákací hrad, nafukovací Fortuna bránu, stany s fotoboxem a ČT „Déčko". Dále pak velkou nafukovací branku a fotbalovou klec. Pro děti budou připraveny hry a další doprovodné akce, včetně maskotů v životní velikosti.

Občerstvení

Na utkání je připraveno bohaté občerstvení, stánky s pochutinami budou rozmístěny rovnoměrně po celém areálu stadionu – náměstíčko, před posilovnou, na vedlejším hřišti a na tribuně. Prodávat se bude pivo, nealkoholické nápoje, klobásy, párky v rohlíku. U „Šamota" chystají grilované kýty, guláš a steaky.

Fans

Pro fanoušky kosteleckých barev budou ke koupi připraveny upomínkové předměty v oddílových barvách: hrnky, vaky na záda, šály a minidresy. Při zápase samotném bude na hlavní tribuně připravena choreografie, ve 20. minutě utkání pořadatelé prosí všechny fanoušky na hlavní tribuně o spolupráci.

Sázky na zápas

Sázková kancelář Fortuna, partner TV utkání Kostelec – Rychnov vypsala zápasové kurzy a navíc udělala zajímavou analýzu.

Upozornění

Pořadatelé upozorňují fanoušky, že v celém areálu platí Návštěvní řád stadionu. Je zakázáno vnášet nebezpečné předměty jako je sklo, tyče, apod.