Častolovice – Police 4:3
Fakta – branky: 5. a 12. (z pen.) Sehnal, 29. Novák, 90. Dostál – 20. Hauk, 47. Jandík z pen., 58. Hauschke. Rozhodčí: Janata. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (87. Lux). Diváci: 35. Poločas: 3:1. Častolovice: Jedlička – Novák, Dvořák (91. Koblása), Lux, Bílek (46. Brandejs) – Cvejn, Pavel Mráz, Pinkas – M. Přikryl, Sehnal, T. Přikryl (87. Dostál).
Skóre utkání otevřel již v 5. minutě Sehnal po přesném centru T. Přikryla. Ve 12. minutě byl v pokutovém území faulován Sehnal, který sám následně pokutový kop bezpečně proměnil – 2:0. Hosté odpověděli ve 20. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil  Hauk. Častolovičtí přidali třetí branku ve 29. minutě po rohovém kopu T. Přikryla a hlavičce Nováka – 3:1. Po změně stran domácí zmrazil rychlý gól Jandíka z penalty –  3:2. V 58. minutě hosté vyrovnali na 3:3, když Hauschke zamířil přesně z trestného kopu. V dalším průběhu duelu na velmi těžkém terénu chtěla obě mužstva zvítězit, hra se přelévala od vápna k vápnu. V 87. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí stoper  Lux a s domácími to nevypadalo dobře. Zdálo se, že důležité tři body doma nezůstanou. Vše však změnila šťastná ruka trenéra Chlajna, který poslal na závěrečné minuty do hry Dostála. Ten se mu za důvěru náramně odvděčil. V 90. minutě vysunul Dvořák  do pokutového území Sehnala, jehož ostrý centr poslal do sítě právě střídající žolík Zdeněk Dostál  – 4:3. Častolovičtí ukončili černou sérii pěti proher za sebou a získali důležité tři body.
Lubomír Chlajn, trenér AFK Častolovice: „Poslední podzimní zápas přinesl velký boj jak z naší, tak hostující strany. Po poločasovém vedení 3:1 jsme soupeře po přestávce nedorazili, ale on dorazil nás. Ještě, že máme v mužstvu žolíka pana Padáka, který svým gólem zajistil, že závěrečný mejdan na ukončení sezony se nesl v pozitivním duchu."

Nové Město – Kostelec 3:0
Fakta – branky: 16. Klikar, 69. Sedláček, 87. Valášek. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Kostelec n. O.:  Vavřinec – Klapal, Scholze, Kozel, L. Šrámek – J. Šrámek (75. Plocek), Mlynář, Bendig, Švandrlík – Vilímek, Cvejn.
Stanislav Mára, jednatel FK Kostelec nad Orlicí: „Utkání jsme si prohráli hrubými chybami v obranné činnosti, které byly z kategorie žákovských! Po druhé brance v naší síti jsme již neměli nárok na lepší výsledek."

Černilov – Ohnišov 4:1
Fakta – branky: 23. a 80. Marek Ježek, 58. Hubička, 63. Kamil Hlína  – 41. Dobýval. Rozhodčí: Erlebach. Diváci: 21. ŽK: 1:4. Poločas: 1:1. Ohnišov: Pecka – Fiedler, Vítek, Balek, Hronovský – Králíček (6. Krpata), Macháček, Kratěna, Remeš – Dobýval, Nožka.
Jaroslav Macháček, trenér ZJ Start Ohnišov: „Přes hrozivé skóre jsme zejména v prvním poločase podali dobrý výkon.Ve druhém poločase si náš brankář vybral slabé chvilky,což rozhodlo o konečném výsledku."