Nováček z Českého Meziříčí přivítal na svém trávníku Sobotku. Svěřenci trenéra Milana Mikušíka utkání dobře rozehráli, vedli 2:0, ale ve druhé části přišel zlom. Aktivní hosté dvěma slepenými góly vyrovnali skóre a pak přidali další čtyři vítězné trefy.
České Meziříčí – Sobotka 2:6

Fakta – branky: 31. a 46. Ježek – 49. Topič, 50. Taneček, 57. Rulc, 70. Kubišta, 75. Škopán, 88. Taneček. Rozhodčí: Dusík. ŽK: 1:0. Diváci: 158. Poločas: 1:0. České Meziříčí: Patrik Havel – Jančura, Kozák, Jan Tomášek, Michal Kupka – Tomáš Havel, Hlavsa (71. Vošvrda), Čiháček, Ježek – Petr Tomášek (58. Krajňák), Rezek (71. Jakub Tomášek).
Milan Mikušík, trenér FC České Meziříčí: „Zasloužené vítězství hostů. Soupeř nás přehrál ve všech řadách. Po překvapení jsme sahali do 49. minuty, kdy jsme vedli 2:0, ale soupeř nás ihned vrátil na zem. Svým pohybem a aktivitou nám ukázal, jak se hraje o vítězství v utkání."

Další výsledky – 15. kolo:
Roudnice – Bílá Třemešná 4:1, Nový Hradec – Úpice 0:1, Třebechovice – Černilov 0:2, Miletín – Nepolisy 0:1, Hořice – Třebeš 4:0, Kunčice – Vrchlabí a Libčany – Lázně Bělohrad (odloženo). ⋌(dr)