„Neměl jsem to moc těžké, dával jsem si jen pozor, abych nepřestřelil branku. Raději jsem šel do skluzu a ťukl míč levačkou do sítě," řekl úspěšný kostelecký střelec.

Kostelec byl hodně blízko zisku třech bodů. Jste hodně zklamaný?
Byli jsme blízko vítězství a to vždy hodně zamrzí, bohužel… Utkání to bylo vyrovnané, šance jsme měli my i Dobruška. Podařilo se nám dát v závěru šťastný gól a pak jsme vzápětí smolně inkasovali vyrovnávací gól. To snad dokážeme jenom my, takhle ztratit vyhraný zápas se jen tak nevidí.

Oba góly v samotném závěru si byly hodně podobné a jdou na vrub obranných řad. Souhlasíte?
Určitě. Míče letěly do šestnáctky poměrně dlouhou, jak se říká celý týden. Po naší standardce se ve skrumáži prosadil střídající Králík a hned po rozehrání jsme dostali doslova neuvěřitelně gól. Ten jde na vrub celého týmu, nebyli jsme koncentrovaní. Vedení jsme měli udržet za každou cenu.

POHLED DRUHÉ STRANY: Krahulec: Přežili jsme klinickou smrt

Jak na průběh zápasu mělo vliv, že se hrálo na umělce?
Hrát v takovém počasí na umělce, to se asi nikomu nelíbí. To platí i o nás. Bohužel to je jen konstatování. Povrch na vývoj utkání neměl žádný výrazný vliv.

V příštím kole vás čeká Provodov, který na jaře neztratil ani bod…
Nebude to nic jednoduchého. Potřebujeme naplno bodovat, protože naše postavené a bodový zisk není až tak komfortní. Jen doufám, že to bude korektní zápas.

VÍCE O STŘETNUTÍ V DOBRUŠCE: Derby s infarktovým koncem