Magnet ve Vamberku rozhodly až penalty

Rychnovsko - Okresní přebor III. třídy ve fotbale: Fotbalisté B týmu Javornice se dočkali zisku první letošních bodů, když na domácím trávníku porazili rezervu Doudleb nad Orlicí.

2.10.2017

Okresní přebor III. třídy ve fotbale: Javornice B - Doudleby nad Orlicí B.Foto: Petr Reichl

Magnetem sedmého kola fotbalového OP III. třídy byl duel o první místo ve Vamberku. Souboj rezervních týmů skončil remízou a v penaltovém rozstřelu uspěli domácí, kteří tak bodově dostihli vedoucí B-tým Rychnova nad Kněžnou.

Vamberk B - Rychnov B 2:2, pen. 4:3

Fakta – branky: 29. Olšavský Marcel, 58. Dostál Ondřej – 41. Ullrich Pavel, 55. Kubec Roman. Rozhodčí: Hrubý Miloš – Šimeček Petr. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Voděrady - Roveň 2:0

Fakta – branky: 1. Koráb Jakub, 15. Plachetka Radek. Rozhodčí: Leimer Václav. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Slatina - Č. Meziříčí B 2:0

Fakta – branky: 43. a 54. Stašov Miroslav. Rozhodčí: Špaček Ladislav. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Dobré - Dobruška B 0:3

Fakta – branky: 3. a 91. Štětina Marek, 8. Vacek Milan. Rozhodčí: Prokeš Jiří. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 0:2.

Javornice B - Doudleby B 5:0

Fakta – branky: 23., 25. a 46. Bárta Jan, 27. a 70. Krejčí Adam. Rozhodčí: J. Vrána – L. Jedlinský, Z. Tobiška. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Rychnov nad Kněžnou - V Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou se v pondělí 23. října od 17.30 hodin uskuteční Večer plný krásy a splněných přání, který připravila přední česká kosmetička Vlasta Libotovská.

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Hradec Králové - Když na začátku srpna dalo po prohlídce kbelské zkušebny leteckých motorů vedení Hradce Králové zelenou projektu Evropského centra vývoje, výzkumu a výroby moderních turbovrtulových leteckých motorů na hradeckém letišti, čekali investoři ještě na posouzení krajského úřadu.