V utkání Vamberk B – Rokytnice B (6:4) se střelecky zaskvěl „pětigólový" Radim Páral.

Č. Meziříčí B – Domašín 1:2
Fakta – branky: Tomášek Jakub – Václavek Jan, Tondr Martin. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Slezák Václav, Mervart Jan. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Horák Radek). Diváci: 220. Poločas: 1:1.

K. Lhota B – Labuť 1:3
Fakta – branky: Filip Jaroslav – Ehl Jiří 2, Myšák Pavel. Rozhodčí: Valášek František – Špaček Ladislav st., Špačková Jana. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2.
Vamberk B – Rokytnice B 6:4
Fakta – branky: Páral Radim 5, Potužník Pavel – Ďoubek Michal 2, Stoklas Jakub, Jirčík Lukáš. Rozhodčí: Nosek Milan – Knapek Jaroslav. ČK: 0:1 (Skutil Václav). Diváci: 30. Poločas: 3:1.
Javornice B – Čermná 2:2
P. K. 4:2
Fakta – branky: Kučera Martin, Široký Kamil – Kodýtek Zdeněk, Kubíček Miloslav. Rozhodčí: Špaček Ladislav st. – Valášek Martin, Špačková Jana. ŽK: 3:0. ČK: 0:1 (Jindra Jakub). Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Lípa B – Olešnice 6:2
Fakta – branky: Rektor Zdeněk 2, Halíř Jakub 2, Halíř Miloš, Prošvic Leoš – Novotný Jaromír, Tamáš Emil. Rozhodčí: Moravec Rudolf – Jaroš Daniel. ŽK: 1:0. Diváci: 35. Poločas: 3:1.       ⋌ ⋌(dr, mch)