Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala 11. kolem.

V magnetu kola vedoucí Javornice si odvezla po výhře 4:2 všechny body z Lukavice a prodloužila svou vítěznou sérii na jedenáct zápasů. Druhé Přepychy nastřílely kostelecké rezervě pět branek. Výhru Ohnišova nad Kosteleckou Lhotou zařídil čtyřmi góly Jan Macek. Hattrick Pavla Koukola rozhodl o vítězství Rokytnice nad Žďárem. Třemi góly se blýskl rovněž deštenský Lukáš Macháček. Zdelov si v Křivicích otevřel střelnici a výsledkem bylo vítězství 8:1.

Lukavice – Javornice 2:4
Fakta – branky: 38. Běla Michal, 75. Drašnar Pavel – 8. Krejčí Adam, 25. Kovaříček Josef, 48. Bárta Jan, 85. Kráčmer Jan. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Steklík Lukáš, Halamka Jakub. Delegát: Hlaváč Martin. ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (62. Voltr Jan – 78. Josef Kovaříček). Diváci: 222. Poločas: 1:2.

Ohnišov – K. Lhota 4:1
Fakta – branky: 48., 50., 63. a 73. Macek Jan – 26. Briesel Patrik (pen.). Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Broulík Miroslav, Jedlinský Jakub. ŽK: 2:2. Diváci: 45. Poločas: 0:1.

Rokytnice – Žďár 3:1
Fakta – branky: 72., 80. (pen.) a 86. (pen.) Koukol Pavel – 34. Vacek Michal. Rozhodčí: Valihora Jaromir – Vrána Jan, Tobiška Zdeněk. ŽK: 2:4. Diváci: 45. Poločas: 0:1.

Křivice – Zdelov 1:8
Fakta – branky: 52. Lochman Jan – 16. Bulavcsjak Milan, 26. Hurdálek Tomáš, 28. Weisser Jan, 56. a 85. Novotný Jan, 62. Neubecker Michael, 71. a 89. Novák Tomáš. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Stieber Filip, Knapek Jaroslav. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (67. Sršeň Jiří). Diváci: 52. Poločas: 0:3.

Černíkovice – Deštné 2:4
Fakta – branky: 26. Stodůlka Martin, 39. Huk Ihor – 9., 63. a 86. Macháček Lukáš, 27. Kulhavý David. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Broulík Miroslav, Jedlinský Jakub. ŽK: 3:2. Diváci: 95. Poločas: 2:2.

Přepychy – Kostelec B 5:0
Fakta – branky: 34. a 84. Prát David, 52. a 65. Blažej Michal, 70. Rejzek Tomáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Steklík Lukáš, Nosek Martin. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Petrovice – Borohrádek 1:4
Fakta – branky: 17. Maršík Jaroslav – 42. a 77. Bílek Jan, 71. a 85. Matějus Pavel. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Nedvídek Miroslav, Machačová Tereza. ŽK: 1:1. Diváci: 51. Poločas: 1:1.