Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Loučení s příchutí porážek

Rychnovsko – Krajské fotbalové soutěže dorostu a žactva vyvrcholily závěrečnými zápasy.

20.6.2015
SDÍLEJ:

KDO S KOHO? Žákovský tým Vamberk/Doudleby na závěr krajské soutěže porazil Hostinné 6:3. Foto: www.fotbalfoto.cz

Zástupcům našeho regionu se v nich příliš nedařilo.

KP dorostu KHK
22. kolo: Žacléř – Červený Kostelec 5:0, RMSK Cidlina B – Třebechovice 2:4, Chlumec n. C. – Slavia Hradec 3:1, Smiřice/Jaroměř – Rychnov nad Kněžnou 1:0, Vrchlabí – Solnice 7:2, Trutnov B – Týniště nad Orlicí 6:0.
1. Vrchlabí ⋌22  19  2  0  1  74:21  58
2. Žacléř ⋌22  13  7  1  1  64:31  42
3. Trutnov B ⋌22  13  7  0  2  61:42  41
4. Rychnov n .K. ⋌22  13  8  0  1  70:37  40
5. Týniště n. O. ⋌22  10 10  2  0  58:56  34
6. Slavia HK⋌ 22  10 10  1  1  43:48  33
7. Smiřice/Jar. ⋌22  9 10  2  1  39:43  32
8. Č. Kostelec ⋌22  8 12  1  1  36:46  27
9. Chlumec n. C. ⋌22  7 13  1  1  45:65  24
10. Třebechovice ⋌22  6 13  3  0  27:66  24
11. RMSK Cidlina B ⋌22  6 13  1  2  45:75  22
12. Solnice⋌ 22  5 14  1  2  32:64  19

KS dorostu – finále
14. kolo: Stěžery – Rudník 11:3, Kosičky – Česká Skalice 6:3, Vamberk/Doudleby – Hostinné 7:0.
1. Stěžery ⋌12  9  2  1  0  61:19  29
2. Č. Skalice ⋌12  8  3  0  1  44:26  25
3. Kosičky⋌ 12  7  5  0  0  45:35  21
4. Skřivany ⋌12  6  5  0  1  37:32  19
5. Rudník⋌ 12  4  7  1  0  29:45  14
6. Vamberk/Doudl.⋌ 12  3  8  0  1  18:34  10
7. Hostinné⋌ 12  2  9  1  0  24:67  8

KS dorostu – sk. o pořadí 2
14. kolo: Rasošky-Josefov – Meziměstí/Teplice 1:1 – P. K. 5:4, Babí – Předměřice nad Labem 0:3, Úpice/Rtyně – České Meziříčí 3:3 – P. K. 3:4.
1. Úpice/Rtyně ⋌12  8  3  0  1  52:24  25
2. Rasošky-Josefov ⋌12  6  2  2  2  44:19  24
3. Meziměstí/Tepl. ⋌12  6  3  1  2  40:20  22
4. Předměřice ⋌12  6  4  1  1  27:17  21
5. Babí ⋌12  5  6  1  0  21:44  17
6. Velké Poříčí ⋌12  3  7  1  1  16:52  12
7. České Meziříčí ⋌12  1 10  1  0  18:42  5

KP mladšího dorostu
26. kolo: Dobruška/Opočno – Broumov 2:8, Olympia Hradec Králové – Třebeš 1:4, Jičín – Kostelec/Častolovice 7:4, Jaroměř/Smiřice – Vrchlabí 3:2, Borohrádek – Chlumec n. C. 4:5, Trutnov – Slavia Hradec 10:0, Nové Město nad Metují – Červený Kostelec 5:3.
1. Třebeš ⋌26  22  2  1  1 136:29 69
2. Nové Město ⋌ 26  21   4  1  0 102:38 65
3. Jaroměř/Smiř. ⋌26  19   5  2  0 103:53 61
4. Vrchlabí ⋌26  19   6  0  1 108:30 58
5. Trutnov ⋌26  18   7  0  1 106:45 55
6. Olympia HK⋌ 26  18   8  0  0 140:42 54
7. Chlumec n. C.⋌ 26  12 12  0  2  81:77  38
8. Jičín ⋌26  12 13  1  0  81:81  38
9. Broumov ⋌26  11 13  1  1  86:84  36
10. Č. Kostelec ⋌26  9 15  1  1  58:90  30
11. Kostelec/Čast. ⋌26  5 20  0  1  34:112 16
12. Borohrádek ⋌26  3 22  1  0  32:181 11
13. Dobruška/Opoč. ⋌26  2 22  1  1  33:143   9
14. Slavia HK⋌ 26  2 24  0  0  24:119   6
KP starších žáků
26. kolo: Javorka – Slavia Hradec Králové 0:3, Olympia Hradec Králové B – Třebeš 6:1, Jičín – Kostelec/Častolovice 11:0, Jaroměř – Vrchlabí 2:1, Borohrádek – Chlumec nad Cidlinou/RMSK 0:13, Nové Město nad Metují – Červený Kostelec 10:1.
1. Chlumec/RMSK ⋌24  20  3  1  0  87:37  62
2. Olympia HK B ⋌24  19  4  0  1 123:28  58
3. Slavia HK ⋌24  16  5  2  1  79:23  53
4. Javorka ⋌24  16  6  1  1  88:42  51
5. Nové Město ⋌ 24  14  6  2  2  80:30  48
6. Jičín ⋌24  15  8  0  1 105:36  46
7. Vrchlabí ⋌24  11 10  1  2  68:50  37
8. Třebeš ⋌24  10 14  0  0  55:65  30
9. Broumov ⋌24  7 15  2  0  54:77  25
10. Jaroměř ⋌24  8 15  0  1  46:78  25
11. Č. Kostelec ⋌24  6 18  0  0  45:118 18
12. Kostelec/Čast. ⋌24  3 21  0  0  30:117 9
13. Borohrádek ⋌24  2 22  0  0  22:181 6

KS st.arších žáků – finále
14. kolo: Černilov – Rychnov n. K. 5:0, Hořice/Dohalice – Týniště n. O. 2:1, Hronov – Olympia Hradec B 2:1, Dvůr Králové – RSCM Rozkoš 0:6.
1. Týniště n. O. ⋌14 11  3  0  0  49:20  33
2. Rychnov n. K. ⋌14  8  5  1  0  23:24  26
3. Hronov ⋌14  8  6  0  0  27:28  24
4. Černilov⋌ 14  7  6  1  0  25:23  23
5. RSCM Rozkoš ⋌14  5  7  1  1  32:30  18
6. Hořice/Dohalice ⋌14  5  7  1  1  18:32  18
7. Olympia HK B ⋌14  3  8  1  2  22:28  13
8. Dvůr Králové ⋌14  3  8  1  2  25:36  13

KS starších žáků – o pořadí
14. kolo: Babí – Třebechovice 0:3, Vamberk/Doudleby – Hostinné 6:3, Úpice/Rtyně – České Meziříčí 5:2.⋌(dr)
1. Úpice/Rtyně ⋌12  9  0  1  2  41:15  31
2. N.Paka/St.Paka ⋌12  7  3  1  1  46:27  24
3. Vamberk/Doudl. ⋌12  6  4  0  2  40:24  20
4. Babí ⋌12  4  7  1  0  29:31  14
5. Třebechovice⋌ 12  2  5  3  2  19:25  14
6. Hostinné⋌ 12  4  7  1  0  26:45  14
7. České Meziříčí ⋌12  3  9  0  0  19:53  9

Autor: Leoš Dragúň

20.6.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Obrovskou historii má hornictví na Žacléřsku, uhlí se tam dolovalo 422 let.  Jeho dějiny popsal Jiří Mauer.
23

Z hornické bašty je skanzen

SNÍH NA ČERNÉ HOŘE. SkiResort již díky moderní technologii, navzdory teplému počasí, zasněžuje část sjezdovky Anděl.
9

Továrna na sníh už chrlí zásoby na Černé hoře

Anketa Deníku: Proč jdu letos volit?

Královéhradecký kraj - Zeptali jsme se: Jdete letos volit a proč?

Vítězný tým Ruce v bok byl suverénní, neztratil ani bod

Rychnov nad Kněžnou - Rychnovští Sokolové uspořádali nohejbalový turnaj trojic.

Řidiči si oddychnou. Do Úprkovy ulice se vrátí auta již příští úterý

Hradec Králové - O měsíc dříve, než bylo původně v plánu, se vrátí automobilová i autobusová doprava na opravenou Úprkovu ulici v Malšovicích.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení