Okresní přebor IV. třída

Lípa B - Dobruška C 2:1
Branky: Pamánek Tomáš, Doležal Luděk – Forejtek Jiří. Rozhodčí: Dostálek, Jedlinský, Müller. ŽK 2:3. Diváků 25. Poločas: 0:1.

Dobré B – Olešnice 0:1
Branka: Ksandr Jan mladší z penalty. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 2:2, ČK 0:1 (Šopík Radek). Diváků 45. Poločas: 0:1.

Čermná - Černíkovice C 6:1
Branky: Máša Karel 2, Tupec Roman 2, Hrubý Vítězslav, Válek Josef – Stodůlka Michal. Rozhodčí: David. ŽK 2:2. Diváků 50. Poločas: 2:1.

Kost. Lhota B - Vamberk B 2:0
Branky: Charvát Ladislav 2. Rozhodčí: Slezák V., Fišer. ŽK 1:2. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Častolovice B - Javornice B 2:1
Branky: Suchý Aleš 2 – Flégl Zdeněk z penalty. Rozhodčí: OFS Hradec Králové. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas: 0:0.

Solnice B – Křovice 0:2
Branky: vlastní, Práza David. Rozhodčí: Morávek, Charvát, Moravec. Poločas: 0:1. Domácí oddíl výsledek nenahlásil.

1. Lípa B 3 0 0 11:3 9
2. Čermná 2 0 1 9:6 6
3. Dobruška C 2 0 1 5:4 6
4. Častolovice B 2 0 1 5:5 6
5. Kostelecká Lhota B 2 0 1 4:4 6
6. Javornice B 1 0 2 7:6 3
7. Dobré B 1 0 2 3:2 3
8. Křovice 1 0 2 3:3 3