Opočno B - Čermná 4:2
Branky: Michl Jan 2, Musil Jan, Gábor Patrik – Sitka Ondřej, Maják Marek. Rozhodčí: Nosek, Mucha, Knapek. ŽK 1:1. Diváků 70. Poločas: 2:0.

Černíkovice C - Javornice B 1:0
Branky: Bulušek Miloslav. Rozhodčí: Valášek. ŽK 0:2. Diváků 50. Poločas: 0:0.

Solnice B - Albrechtice B 1:7
Branky: Paida Michal. Domácí střelce hostů nenahlásili. Rozhodčí: Valášek, Nedvídek, Maniš. Hrálo se bez karet. 0:2. Diváků 50. Poločas: 1:3.

Častolovice B - Kost. Lhota B 3:0
Branky: Huňara Miroslav 2, Hovorka Jiří. Rozhodčí: Charvát. Hrálo se bez karet. Diváků 50. Poločas: 1:0.

Lípa B - Dobré B 4:3
Branky: Csontos Martin 2, Kopecký Stanislav, Kříž Milan – Jarkovský Miroslav 2, Kletečka Václav. Rozhodčí: Kerhart . ŽK 4:4, ČK 1:1 /Csontos Martin – Němeček Petr/. Diváků 40. Poločas: 3:3. Domácí prohrávali ve 30.minutě 0:3 a v poslední minutě dokázali vstřelit vítězný gól.

Olešnice - Křovice 0:3
Branky: Šanovec Jaroslav, Černý Jan, Lhotský Lukáš. Rozhodčí: Knapek. ŽK 2:3. Diváků 60. Poločas: 0:1.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 22. srpna: Dobré B – Olešnice, Kost. Lhota B – Lípa B, Albrechtice B – Častolovice B, Čermná - Černíkovice C vše 17.00
Neděle 23. srpna: Javornice B – Solnice B 10.00, Křovice – Opočno B 14.00