Okresní IV. třída

Opočno B – Častolovice B 4:0

Branky: Michl Jan 3, Musil Petr. Rozhodčí: Kerhat, Moravec, Morong. ŽK 1:1. Diváků 65. Poločas: 1:0.

Lípa n. O. B – Solnice B 2:1

Branky: Kopecký Stanislav, Doležal Luděk – Zeman Michal. Rozhodčí: Hradský. ŽK 2:0. Diváků 30. Poločas: 1:1.

Olešnice – Černíkovice C 3:1

Branky: Krivčík Jiří 2, Tamáš Emil – Plodek František. Rozhodčí: Charvát. ŽK 4:0. Diváků 60. Poločas: 1:1. Domácí vyhráli zaslouženě a navázali tak na výhru z minulého kola.

Křovice – Čermná n. O. 1:3

Branky: Černý Jan – Nedvídek Michal, Tupec Roman, Maják Dušan mladší. Rozhodčí: Šolc. ŽK 2:2, ČK 2:1 (Vacek Milan, Lhotský Lukáš – Vosáhlo Jan). Diváků 30. Poločas: 1:1. Křovičtí sehráli nešťatstný zápas. Už od desáté minuty hráli o deseti a vstřelili si vlastní branku.

Dobré B – Javornice B 2:2

Branky: Smutný Petr, Arnošt Zdeněk – Martínek Roman, Plašil Michal. Rozhodčí: Kohoutek, Záliš. ŽK 3:1. Diváků 47. Poločas: 1:2.

Kostelecká Lhota B – Albrechtice B 0:5

Branky: Buneš Rudolf 2, David Jaroslav, Zeman Jaroslav, Koblmüller Leděk. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml. ŽK 0:1. Diváků 40. Poločas: 0:3.

 1. Opočno B 6 1 1 21:7 19
2. Javornice B 5 1 2 27:12 16
3. Albrechtice B 5 1 2 22:9 16
4. Častolovice B 4 3 1 14:10 15
5. Lípa n. O. B 4 1 3 18:19 13
6. Dobré B 2 3 3 15:16 9
7. Křovice 2 3 3 14:19 9
8. Černíkovice C 2 3 3 8:13 9