Lídr z Lípy utrpěl debakl v Častolovicích!

Rychnovsko - Prohrála i druhá Dobruška C v Čermné. Vysoké výhry (4:1) Křovic a Javornice B.

22.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

IV. třída

Čermná – Dobruška C 2:1
Branky: Máša Karel, Tupec Roman – Baláček Roman. Rozhodčí: Leimer. ŽK 0:3. Diváků 50. Poločas: 1:1. Hosté vedli, ale Čermná do půle vyrovnala. Rozhodl gól z 25 metrů.

Kost. Lhota B – Dobré B 2:1
Branka: Myšák Miroslav, Charvát Ladislav – Votroubek Miloš. Rozhodčí: Kerhat. ŽK 3:1. Diváků 50. Poločas: 1:1.

Častolovice B – Lípa B 4:0
Branky: Kalousek Miroslav 2, Huňara Miroslav 2. Rozhodčí: Kerhat, Moravec, Morong. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 1:0. Vedoucí mužstvo soutěže v Častolovicích zklamalo.

Solnice B – Olešnice 3:2
Branky: Kubec Tomáš, Starý David, Palaščák Jiří – Krčmarik Zdeněk 2. Rozhodčí: David, Hlušička. ŽK 0:2. Diváků 50.

Křovice – Černíkovice C 4:1
Branky: Práza David 2, Martin Miroslav, Rada Josef – Flégl Václav z penalty. Rozhodčí: Charvát. ŽK 1:1. Diváků 20. Poločas: 3:1

Javornice B – Vamberk B 4:1
Branky: Krunčík Jaroslav 2, Kasper Pavel, Podzemný Jan – Svoboda Filip. Rozhodčí: Knapek, Müller. Diváků 40. Poločas: 1:1. Hráno bez karet

Příští program – sobota 27. září: Černíkovice C – Javornice B, Olešnice – Křovice, Lípa n. B – Solnice B, Dobré B – Častolovice B, Čermná – Kostelecká Lhota B vše 16.30; neděle 28. září: Dobruška C – Vamberk B 10.00.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Evropské centrum na testování leteckých motorů má pravděpodobně na hradeckém letišti vzniknout na sklonku letošního roku. Přestože se jedná o unikátní projekt mimo jiné pod patronátem ČVUT,  u zástupců místních samospráv jeho vybudování vyvolává otazníky,

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Nepoctiví stánkaři jsou i podél cyklostezek

Hradec Králové - Nepoctiví obchodníci číhají i na cyklisty na cyklostezkách, zjistila v létě Česká obchodní inspekce. Při 18 kontrolách stánkařů podél nejoblíbenějších tras, zjistila, že polovina z nich porušila předpisy, tedy že zákazníky šidila.

Nová lanovka v Černém Dole už má sedačky, vyhlíží zimní sezonu

Královéhradecko, Černý Důl - Na sjezdovce v Černém Dole se rozjela nová čtyřsedačková lanovka. Je největší letošní investicí SkiResortu Černá hora - Pec, do něhož areál patří. Zatím jen ve zkušebním provozu, bez cestujících.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Šachisté vstoupili do nové sezony

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala Krajská soutěž – skupina východ šachových družstev.