Lídr vstoupil do odvet prohrou

Rychnovsko – Úvodním jarním kolem byla o víkendu zahájena nejvyšší okresní fotbalová soutěž.

4.4.2016

Fotbalisté Javornice (světlé dresy) zahájili jarní část Okresního přeboru II. třídy v domácím prostředí vítězným duelem s Křivicemi. Foto: fotbalfoto.cz

Podzimní mistr z Lukavice vstoupil do odvet jednogólovou prohrou ve Žďáru nad Orlicí. Na rozdíl pouhého jednoho bodu se k vedoucímu týmu přiblížili fotbalisté Deštného, kteří na trávníku Voděrad splnili roli favorita a po pětigólové výhře si upevnili druhou příčku.

Žďár – Lukavice 1:0
Fakta – branka: 87. Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Vích Pavel – Prokeš Jiří, Mervart Jan. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Slatina – Č. Meziříčí B 2:1
Fakta – branky: 13. a 17. Hrabák Jiří – 37. Hrubý Aleš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Rozum Jaroslav, Špačková Jana. ŽK: 2:0: Diváci: 45. Poločas: 2:1.

Javornice – Křivice 2:1
Fakta – branky: 16. Kráčmer Jakub, 87. Kovaříček Josef – 60. Jícha Pavel. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Knapek Jaroslav, Valihora Jaromir. ŽK: 3:1. Diváci: 122. Poločas: 1:0.

Voděrady – Deštné 0:5
Fakta – branky: 6. a 41. Drapák Petr, 46. Černý Jiří, 56. a 57. Macháček Lukáš. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Roleček Jan, Broulík Miroslav. Hráno bez karet. Diváci: 60. Poločas. 0:2.

Petrovice – Vamberk 0:2
Fakta – branky: 26. Hamerský David, 75. Ponikelský Milan. Rozhodčí: Roleček Jan – Leimer Václav, Neubecker Michael. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (56. Liška Lukáš). Diváci: 120. Poločas: 0:1.

K. Lhota – Přepychy 2:1
Fakta – branky. 36. a 72. Rešl David – 77. Blažej Michal. Rozhodčí: Jedlička Martin – Jindáček Milan, Nosek Milan. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Utkání Rokytnice v Orlických horách – Častolovice bylo odloženo na úterý 19. dubna (17.30). ⋌(dr, mch)

Hlasujte O nejkrásnější gól roku!

Královéhradecký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s Deníkem vyhlásil soutěž O nejkrásnější gól roku 2017. O prvenství se uchází šestice hráčů.

Tečku za utkáním udělal nesmyslný zákrok

Čestice - Oblastní liga pokračovala dalšími zápasy. Hokejisté HC Čestice po předčasně ukončeném duelu v Žamberku prohráli s béčkem Litomyšle na nájezdy.