Lídr si lehce poradil s posledním

Rychnovsko - Okresní přebor II. třídy: Fotbalisté Deštného jsou po výhře nad Petrovicemi již třetí.

2.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala zápasy 8. kola. Vedoucí tým Javornice si snadno poradil s poslední Rokytnicí, které nastřílel sedm branek. Roli favorita potvrdily rovněž druhé Přepychy, které přivezly tři body z Kostelecké Lhoty.

Javornice - Rokytnice 7:0

Fakta – branky: 22. Kovaříček Josef, 24. Kráčmer Jakub, 44. Šrefl Martin, 10. vlastní (Roubal Jan), 54. a 68. Suk Daniel, 83. Kráčmer Jan. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 153. Poločas: 4:0.

K. Lhota - Přepychy 0:1

Fakta – branka: 19. Blažej Michal. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 76. Poločas: 0:1.

Zdelov - Lukavice 2:3

Fakta – branky: 32. a 59. Bulavcsjak Milan – 21. Boško David, 44. Voltr Jan, 53. Trejtnar Lukáš. Rozhodčí: Jindáček Milan. ŽK: 0:0 Diváci: 130. Poločas: 1:2.

Žďár - Černíkovice 2:3

Fakta – branky: 13. Veselka Radek, 42. Šípek Jiří – 53. Malashevskyi Roman, 67. Kravets Yevhenii, 23. Plašil Jan. Rozhodčí: Jedlička Martin. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Deštné - Petrovice 3:0

Fakta – branky: 3. Macháček Lukáš, 26. Ježek Jan, 45. Kříž Patrik. Rozhodčí: Machač Libor – Knapek Jaroslav. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Křivice - Ohnišov 1:4

Fakta – branky: 35. Kamš Martin – 17. Macek Jan, 53. a 63. Práza Radim, 74. Kováč Jiří (pen.). Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Machačová Tereza. ŽK: 2:2. Diváci: 75. Poločas: 1:1.

Borohrádek - Kostelec B 4:3

Fakta – branky: 21. a 27. Moravec Martin, 35. Čermák Jakub, 87. Brendl David – 7. Plocek Lukáš, 67. a 82. Hochmann Miroslav. Rozhodčí: M. Nedvídek – M. Nosek, J. Knapek. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (90. Hochmann Miroslav). Diváci: 64. Poločas: 3:1.

Krajský přebor: Červený Kostelec přemohl lídra. Kanonáda Jaroměře

Královéhradecko - Fotbalový krajský přebor na Královéhradecku pokračoval jedenáctým kolem.

V Rychnově chystají „Večer plný krásy a splněných přání“

Rychnov nad Kněžnou - V Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou se v pondělí 23. října od 17.30 hodin uskuteční Večer plný krásy a splněných přání, který připravila přední česká kosmetička Vlasta Libotovská.

Centru vývoje a testování leteckých motorů už nestojí nic v cestě

Hradec Králové - Když na začátku srpna dalo po prohlídce kbelské zkušebny leteckých motorů vedení Hradce Králové zelenou projektu Evropského centra vývoje, výzkumu a výroby moderních turbovrtulových leteckých motorů na hradeckém letišti, čekali investoři ještě na posouzení krajského úřadu.